HomePod mini może pojawić się w większej liczbie krajów w 2022 r.: Raport

HomePod mini W tym roku ma tendencję do szerszego rozszerzania się w innych krajach. inteligentny głośnik Jabłko Po raz pierwszy może pojawić się w większej liczbie krajów europejskich, w tym w Szwecji, Holandii, Belgii, Szwajcarii i Rosji. Według raportu Tekniveckiej, firma z Cupertino testuje HomePod mini w Szwecji.
Oprócz Szwecji, HomePod mini ma zostać wprowadzony na rynek w co najmniej czterech innych krajach w 2022 roku. Apple Mini inteligentny głośnik HomePod Już otrzymałem wsparcie dla języków używanych w tych krajach wraz z aktualizacją oprogramowania w grudniu 2021. Te języki to: holenderski, holenderski (Belgia) (zwany przez Apple flamandzkim), francuski (Belgia), francuski (Szwajcaria), niemiecki (Szwajcaria), włoski (Szwajcaria) i rosyjski.
Apple HomePod mini został po raz pierwszy wydany w październiku 2020 r. Obecnie jest dostępny w Stanach Zjednoczonych, Australii, Austrii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Hongkongu, Indiach, Irlandii, Włoszech, Japonii, Meksyku, Nowej Zelandii, Hiszpanii i na Tajwanie oraz Wielka Brytania.
Poza krajami wymienionymi powyżej, inteligentny głośnik ma pojawić się również w Tajlandii. Według tajlandzkiego bloga AppleForward, strona internetowa firmy wyświetla ministronę HomePod. Mimo że strona wyświetla błąd po kliknięciu.
Na imprezie Apple Unleashed w 2021 roku Apple przedstawił trzy nowe mini kolory HomePod. Były to żółte, pomarańczowe i niebieskie. Chociaż podstawowe funkcje pozostają takie same, firma wprowadziła również kilka nowych funkcji dla HomePod mini. Na przykład obsługa Siri dla rozpoznawania głosu wielu użytkowników została rozszerzona na wszystkie obszary, w których dostępny jest HomePod mini, dzięki czemu wszyscy w domu mogą cieszyć się muzyką dostosowaną do ich osobistych upodobań, uzyskiwać dostęp do swoich list odtwarzania, korzystać ze spersonalizowanych żądań i nie tylko. Siri automatycznie dostosuje również głośność mówienia w HomePod mini w zależności od otoczenia w pomieszczeniu i wielkości użytkownika.

READ  Dyrektor generalny Take-Two, Strauss Zelnick, mówi, że sceptycznie podchodzi do metawersu Facebooka

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top