Infinix Note 10 Pro do przeglądu

Infinix Note 10 Pro do przeglądu

Zapowiedziany w maju Infinix Note 10 Pro dotarł do naszego biura do przeglądu. Otrzymaliśmy go w 7 odcieniach Violet (tak, tak się nazywa), ale są jeszcze dwie opcje – 95 odcieni Black i Nordic Secret. Smartfon jest dostarczany z ładowarką 33 W, kablem USB-C, przewodowymi słuchawkami i etui ochronnym, które pomogą utrzymać telefon w oryginalnym kształcie.

Infinix Note 10 Pro jest zbudowany wokół 6,95-calowego wyświetlacza LCD FullHD + 90 Hz z środkowym wycięciem na aparat do selfie 16MP.Tylny panel smartfona, który ma dwukolorową konstrukcję, ma prostokątną wyspę, w której znajduje się lampa błyskowa LED i cztery aparaty – 64 MP podstawowy, 8 MP Ultra Wide, 2 MP Depth i 2 MP Monochrome. Ultraszeroka jednostka umożliwia również wykonywanie zdjęć makro.

Infinix Uwaga 10 Pro
Infinix Uwaga 10 Pro

Infinix Uwaga 10 Pro

Pod maską mamy Helio G95 SoC z maksymalnie 8 GB pamięci RAM i do 256 GB pamięci. Smartfon ma również gniazdo kart microSD do rozszerzenia pamięci nawet o 2 TB, a po stronie oprogramowania otrzymujemy Androida 11 po wyjęciu z pudełka z XOS 7.6 na górze.

Infinix Note 10 Pro jest również wyposażony w czytnik linii papilarnych montowany z boku do odblokowania bez hasła, a cały pakiet jest zasilany baterią o pojemności 5000 mAh, która pobiera energię przez port USB-C.

Ogłoszono, że pełne naładowanie akumulatora za pomocą dołączonego adaptera zajmuje 50 minut mniej niż jego poprzednikowi. Oczywiście przetestujemy to twierdzenie wraz z pozostałymi funkcjami Note 10 Pro w naszej pełnej recenzji, więc kontynuuj.

Infinix Note 10 Pro do przeglądu

READ  Parowanie słuchawek Apple AirPods z urządzeniem z systemem Android: krótki przewodnik — Global Village Space

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *