iPad Mini nie obsługuje mmWave 5G

Jabłko Nowo zaprojektowany iPad Mini Była to jedna z najbardziej ekscytujących reklam w Wydarzenie iPhone 13 we wtorek, ale w następstwie zidentyfikowano ograniczenie: tak jak je zauważyłem Jason Snell z Sześć kolorówI Nowy iPad Mini nie obsługuje technologii mmWave 5G. Jest też wskazówka, że ​​jego nowy procesor A15 Bionic może być podkręcony w porównaniu do wersji, która pojawia się w linii iPhone 13 (przez plotki o Macu).

Obsługa 5G W komórkowej wersji iPada Mini była jedną z najważniejszych funkcji Apple, ale Patrząc na specyfikacje techniczne AppleChociaż obsługuje niski i średni zakres dla sieci 5G, nie zapewnia mmWave. Apple zaczął grać po raz pierwszy Maszyna reklamowa 5G z premierą iPhone’a 12i nadal promuje szybsze prędkości pobierania i wysyłania, które technologia może zaoferować w 2021 roku. Poniżej możesz sprawdzić funkcje komórkowe i bezprzewodowe, które Apple wyróżnił dla iPada Mini:

Podział komponentów komórkowych Apple w nowym iPadzie Mini.

Uzyskanie szybkich prędkości 5G zależy od zasięgu, który poprawił się w Stanach Zjednoczonych, Ale nie zawsze szybciej niż LTE. Podobnie jak firmy transportowe Verizon I T Mobile Firma ma duże plany dotyczące poprawy wydajności 5G w 2021 r. – w tym zwiększenia dostępności łączy szerokopasmowych – ale gdy zasięg jest ograniczony, może nie być jeszcze tego wart. w naszym doświadczeniu Recenzja iPhone’a 12 PrommWave był trudny. Tutaj krawędźRedaktor naczelny Nilay Patel:

Na ładnej łatce o powierzchni 20 stóp kwadratowych ściągnąłem ponad 2 Gb/s. (I 40 Mb/s w górę, co odpowiada zwykłym 5G). Jeśli odejdziesz 100 stóp, sygnał słabnie i tak właśnie było. Mam nadzieję, że nie spodziewasz się, że będziesz zbyt mobilny z telefonem komórkowym 5G, jeśli masz ogromne pliki do pobrania.

Prawdopodobnie nie jest to jeszcze wielka strata dla Mini.

To samo można powiedzieć o procesorze iPada Mini. Standardy GeekBench plotki o Macu cytuje Wskazuje wydajność Mini Pochodzi z 2,9 GHz, jest nieco wolniejszy niż 3,2 GHz uzyskiwane z iPhone’a 13. Jednak GeekBench to nie wszystko, aby zrozumieć wydajność urządzenia. Bez testowego iPada Mini pod ręką nie ma sposobu, aby być całkowicie pewnym dokładności tych liczb. Nie jest też trudno sfałszować wynik GeekBench, jak Programiści XDA Udowodniono.

Jeśli szukasz prawdziwej, weryfikowalnej różnicy między Mini a nowym iPhonem, nie szukaj dalej niż wydajność grafiki. iPad Mini oferuje pięć rdzeni graficznych, o jeden więcej niż czterordzeniowy procesor graficzny iPhone’a 13 i iPhone’a 13 Mini. Nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, jak to jest, dopóki go nie przejrzymy, ale iPad Mini bez mmWave może nadal być bardzo wydajny.

READ  Recenzja słuchawek bezprzewodowych Sony WF-1000XM4: na najwyższym poziomie

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top