Jak grać w gry z zamkniętym obszarem na konsoli Xbox

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Jak grać w gry zamkniętej strefy na konsoli Xbox

Takich jak Nintendo Switch, Sony PlayStation 4 i 5, Xbox Series X |S i jego starszy brat Xbox One to sprzęt wolny od regionu. Oznacza to, że możesz kupować gry Xbox wydane w innych krajach i grać w nie na swojej konsoli.

ale kiedy Nintendo I Sony wymagane Konta regionalne do kupowania i pobierania gier cyfrowych ze sklepu w innym kraju, a nawet grania w niektóre gry online, firma Microsoft jest bardziej pobłażliwa.

Uzyskaj łatwy dostęp do sklepu Microsoft Store w innym kraju, aby kupić nowe gry, uzyskać dostęp do treści z blokadą geograficzną, a nawet pobrać regionalne wersje gier i aplikacji ze swojej biblioteki z dowolnego urządzenia, które ma dostęp do sklepu Microsoft Store. Możesz to zrobić bez tworzenia nowego konta Xbox lub migracji konta do nowego regionu, tak jak miało to miejsce na starszych konsolach Xbox. Wszystko, co musisz zrobić, to tymczasowo zmienić ustawienia języka i lokalizacji Microsoft Store.

Jak zmienić lokalizację i język sklepu Microsoft Store

Istnieje kilka sposobów zmiany regionu Microsoft Store: w ustawieniach konsoli Xbox; Na pulpicie poprzez ustawienia komputera z systemem Windows; lub w witrynie Microsoft Store w preferowanej przeglądarce.

Na Xbox Series X | S i Xbox One:

 1. Kliknij X-Box Przycisk na konsoli do wywołania menu przewodnika na konsoli Xbox Series X |S lub Xbox One
 2. idź do Profil i system > Ustawienia > System > Język i lokalizacja.
 3. Wybierz żądaną lokalizację z pliku „Lokalizacja” Lista.
 4. Wybierać „Zrestartuj teraz” Aby zastosować zmiany i ponownie uruchomić konsolę.
 5. Po ponownym uruchomieniu konsoli otwórz stronę Microsoft Store, Sklep powinien się załadować na podstawie nowej lokalizacji konsoli.

W witrynie Microsoft Store:

 1. otworzyć Witryna Microsoft Store.
 2. Przewiń w dół strony i kliknij Język obok ikony kuli ziemskiej.
 3. Wybierz lokalizację z listy.
 4. Strona zostanie ponownie załadowana z nowym Włącz ustawienia.

Na komputerze z systemem Windows:

 1. Otwórz menu Start systemu Windows.
 2. idź do Ustawienia > Czas i język > Region.
 3. Wybierz nową lokalizację z pliku „Państwo bądź region” Lista.
 4. Zamknij menu ustawień.
 5. Otwórz sklep Microsoft Store i powinien otworzyć się w sklepie w oparciu o ustawienia regionalne.

Pamiętaj, że jeśli wybierzesz kraj z innym językiem, może to zmienić język na Twoim urządzeniu i w Microsoft Store. Tłumacz Google może pomóc w poruszaniu się po tych menu, ale w większości układy i opcje są identyczne dla wszystkich obszarów.

Kupuj, pobieraj i graj w gry z innych krajów

Po przesłaniu do Microsoft Store możesz Przeglądaj, kupuj i pobieraj gry. Jednak do zrealizowania transakcji będziesz potrzebować prawidłowej opcji płatności. Niektóre banki i karty kredytowe działają na arenie międzynarodowej, ale większość nie. A jeśli tak, prawdopodobnie zostaniesz obciążony opłatą za przelew. Alternatywnie możesz kupić kody kart upominkowych Microsoft Store w potrzebnej walucie i sprawdzić to w ten sposób. a to jest Łatwo dostępne w Play Asia i innych sprzedawców internetowych.

Po pobraniu nowych gier możesz normalnie grać za pomocą swojego konta głównego i uzyskać dostęp do trybów online, o ile masz aktywną subskrypcję Xbox Live lub Game Pass, nawet jeśli płacisz za nie za pomocą U.s. dolar.

chociaż tyle Zwykle walizka. W rzadkich przypadkach niektóre gry i aplikacje mogą Cię blokować, nawet jeśli ustawienia konsoli są ustawione na prawidłowy region. Jeśli to się stanie, VPN dla domowego routera Może ci to pomóc wyglądać tak, jakbyś naprawdę był połączony z kraju, którego dotyczy wniosek.

READ  Użytkownicy iPhone'a twierdzą, że system iOS 16.5 firmy Apple wyczerpuje żywotność baterii — co zrobić, jeśli dotyczy

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *