Jak ukończyć poszukiwanie skarbów Szmaragdowej Czaszki w Far Cry 6?

Far Cry 6 oferuje wiele poszukiwań skarbów o różnym stopniu trudności.

Poszukiwanie skarbów przez Szmaragdową Czaszkę to szczególnie trudne zadanie w grze Far Cry 6. Jest to jedno z najtrudniejszych i najdłuższych poszukiwań skarbów w całej grze. Zabiera graczy do kilku lokalizacji przez yara.

Poszukiwanie skarbów w Far Cry 6 jest tak wciągające, że wielu porównuje je do przygody Indiany Jonesa. Począwszy od Concepcion, będziesz miał pełne ręce roboty, aby znaleźć Szmaragdową Czaszkę.


Poradnik do ukończenia poszukiwania skarbów Szmaragdowej Czaszki w Far Cry 6

Figurka trzymająca szmaragdową czaszkę w Far Cry 6. (Zdjęcie za pośrednictwem Ubisoft)
Figurka trzymająca szmaragdową czaszkę w Far Cry 6. (Zdjęcie za pośrednictwem Ubisoft)

Przenieś się do obszaru Concepcion w Conoco. Możesz spojrzeć na swoją mapę i wybrać zadanie, aby łatwo było znaleźć punkt początkowy. Wejdź na szczyt budynku i zlokalizuj pomarańczowy kwadrat.

szmaragdowa czaszka Badania Far Cry 6 jest już w trakcie prac. Następnym celem podróży jest jaskinia w pobliżu miasta. Ponownie zostanie to zaznaczone na twojej mapie. Otaczają go góry i płynąca rzeka.

drewniany most.  (Obraz za pośrednictwem Ubisoft)
drewniany most. (Obraz za pośrednictwem Ubisoft)

Uważaj na tygrysa czającego się w cieniu. Gdy ostrożnie wejdziesz do jaskini, zauważysz drewniany most. Przełóż deski przez otwór. Przeszukaj i przebij się na wyższą półkę.

Spróbuj ponownie dostać się do obszaru z ołtarzem. Obejdź ołtarz po lewej stronie i wślizgnij się do wody. Wejdź na półkę, by znaleźć zwłoki trzymające świecącą czaszkę.

Pechowa czaszka.  (Obraz za pośrednictwem Ubisoft)
Pechowa czaszka. (Obraz za pośrednictwem Ubisoft)

To nieszczęsna czaszka, a nie szmaragdowa czaszka. Pułapka zostaje uruchomiona, gdy ją zabierzesz. Później granat eksploduje drewnianą barierę, pozostawiając cię w środku. Otrzymasz teraz nowy cel w Far Cry 6.

Skieruj się w dół rzeki, aby znaleźć kolejną jaskinię. Wejdź do niego i podążaj ścieżką do posągu małpy. Przedstaw nieszczęsną czaszkę posągowi, a ściana się otworzy. Wejdź do otworu i podążaj ścieżką w prawo.

Posąg małpy otwiera wejście.  (Obraz za pośrednictwem Ubisoft)
Posąg małpy otwiera wejście. (Obraz za pośrednictwem Ubisoft)

Walcz na krawędzi i poddaj swoją czaszkę kolejnemu posągowi małpy. Po drugiej stronie pomieszczenia aktywowany zostanie trzeci posąg. Ponownie zaprezentuj pechową umiejętność, aby po drodze otworzyć drzwi.

READ  Vanguard Alpha - Jak grać, jak się tam dostać i wszystko, co musisz wiedzieć

Podążaj ścieżką przez to wejście i chwyć posążek Osu. Postępuj ostrożnie, ponieważ w tym miejscu potknęły się przewody, które eksplodują i zakończą grę Far Cry 6 wycieczka. Dotrzyj do końca tej ścieżki, a znajdziesz Szmaragdową Czaszkę, aby ukończyć misję.

Edytowane przez Sego Samuela Balla

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top