Jan van Tighem został mianowany dyrektorem technicznego wsparcia sprzedaży w PPDS

Jan van Tighem został mianowany dyrektorem technicznego wsparcia sprzedaży w PPDS

Jan van Tighem został nowym dyrektorem technicznego wsparcia sprzedaży firmy PPDS, globalnego dostawcy rozwiązań Digital Signage, wyświetlaczy interaktywnych, dvLED, ścian wideo, profesjonalnych telewizorów i niestandardowego oprogramowania AV. Doświadczony inżynier AV Van Tieghem poświęcił ponad 15 lat swojej 20-letniej kariery w branży AV, aby pomóc w ewolucji, rozwoju i sukcesie profesjonalnych wyświetlaczy Philips na skalę globalną.

Van Tighem rozpoczął swoją owocną podróż w firmie Philips w 2006 roku, gdzie pracował jako inżynier ds. walidacji systemów. Jego imponujące umiejętności i rozległa wiedza stale się rozwijały, pełniąc liczne kluczowe role kierownicze, wspierając strategię PPDS polegającą na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w różnych segmentach rynku i oferowaniu rozwiązań. Poprzednie role obejmowały inżyniera ds. zastosowań terenowych (2011–2014), inżyniera obsługi klienta Hospitality TV (2014–2021), kierownika funkcjonalnego obsługi klienta (2021–2024), a ostatnio tymczasowego menedżera ds. wsparcia technicznego sprzedaży w USA.

W swojej nowej roli Van Tieghem będzie kierować zespołami wsparcia dla wszystkich asortymentów produktów PPDS, od rozwiązań Digital Signage, w tym e-papieru, wyświetlaczy interaktywnych, ścian wideo, telewizorów dvLED i profesjonalnych. Zespoły te działają w centrum innowacji firmy w Gandawie w Belgii oraz we wszystkich regionach regionu EMEA, w tym w krajach Beneluksu, Europie Środkowo-Wschodniej, Niemczech, Austrii, Niemczech, Niemczech, Francji, Iberii, Włoszech, krajach nordyckich i Europie Południowo-Wschodniej, Wielka Brytania i Irlandia.

Jako dyrektor technicznego wsparcia sprzedaży Van Tighem będzie miał kluczowe obowiązki związane ze wzmacnianiem działań sprzedażowych B2B (zarówno przedsprzedażowych, jak i posprzedażowych), współpracą z nowymi i obecnymi partnerami w celu ostatecznej walidacji nowych wersji oprogramowania na wszystkich platformach produktowych, zapewniając rynek EMEA . Zapewnij zgodność i poinstruuj klientów, jak skutecznie prowadzić szkolenia praktyczne, szkolenia na żywo i wideo w celu uzyskania skutecznych wyników instalacji i projektów. Co więcej, dzięki podejściu skoncentrowanemu na kliencie, Van Tieghem i jego zespół zapewnią również dedykowaną obsługę klienta w zakresie wszystkich odpowiednich produktów, usług i rozwiązań PPDS, a także będą pomagać w integracji projektu, definiowaniu niezbędnych konfiguracji, symulowaniu i testowaniu konfiguracji klienta. Rozwiąż wszelkie problemy z interfejsem lub kompatybilnością.

READ  Wymiana Subaru BRZ z LS3 V8 500 KM jest tak dzika na jaką wygląda

Van Tighem wyraził swoje podekscytowanie nową możliwością i odpowiedzialnością związaną z kierowaniem zespołem technicznego wsparcia sprzedaży w regionie EMEA. „Transformacja i rozwój, jakiego firma doświadczyła w ciągu ostatnich 15 lat, były wyjątkowe – ewoluowała od tradycyjnego producenta wyświetlaczy do firmy, która obecnie oferuje jedną z najbardziej kompletnych w branży opcji kompleksowych rozwiązań, z oprogramowaniem opracowanym we współpracy z… domu” – zauważył. „Wraz z zewnętrznymi usługodawcami będziemy w dalszym ciągu opierać się na osiągnięciach zespołu i będziemy ciężko pracować, aby zapewnić naszym partnerom i klientom najlepsze na świecie wsparcie i rozwiązania. Nie mogę się już doczekać do przyszłej podróży.”

Dzieląc się swoimi poglądami na temat awansu Van Tieghema, Martijn van der Woude, wiceprezes ds. globalnego marketingu i rozwoju biznesu w PPDS, powiedział: „Jan jest długoletnim i bardzo szanowanym członkiem zespołu PPDS i przez całą swoją karierę wykazywał niezachwiane zaangażowanie i profesjonalizm.” Aby spełnić ambicje firmy, naturalne umiejętności Jana w zakresie przywództwa zespołu w połączeniu z jego niezrównaną wiedzą i doświadczeniem zdobytym w firmie Philips Professional Displays czynią go idealnym kandydatem do poprowadzenia naszego zespołu w przyszłość.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *