Jim Ryan z Sony chce, aby „setki milionów” ludzi miało dostęp do tytułów na PlayStation

Sony Interactive Entertainment Prezydent Jim Ryan Chce „setek milionów” ludzi grających w gry Play Station i jego listę deweloperów, i zauważył, że jest niewielka szansa, że ​​marzenie stanie się rzeczywistością, jeśli PlayStation ograniczy swoje produkty tylko do własnego sprzętu.

Mów podczas słowa kluczowego while G-Life: Londyn, szef PlayStation wyraził frustrację, że gry walczą o osiągnięcie takiego poziomu penetracji rynku, jaki widzimy w muzyce, filmach i telewizji.


„Chciałbym […] Chciałbym zobaczyć świat, w którym dziesiątki milionów ludzi może cieszyć się grami, które tworzymy na PlayStation”. W wywiadzie powiedział: „Może setki milionów ludzi. Sukces z obecnym modelem konsoli, hit PlayStation jest naprawdę fajny, mówisz o dziesięciu lub 20 milionach ludzi, którzy mogą grać w tę grę.

„Mówimy o grach, które łączą się z muzyką, mówimy o grach, które łączą się z filmami. Muzyką i filmami może cieszyć się niemal nieograniczona publiczność.

„Myślę, że niektóre z dzieł sztuki, które powstają w naszych studiach, to jedne z najlepszych rozrywek, jakie kiedykolwiek powstały na całym świecie. .. bramkować publiczność na 20 lub 30 milionów To mnie frustruje. Chciałbym zobaczyć świat, w którym setki milionów ludzi może cieszyć się tymi grami.

Nie jest całkowicie zaskakujące, gdy słyszymy od Ryana, w końcu widzimy, jak Sony zaczyna eksperymentować z wydawaniem gier wyłącznie z PlayStation. wcześniej w tym roku, Firma wskazała, że ​​będzie „nadal szukać odpowiednich czasów”, aby wprowadzić na PC gry ekskluzywne dla PlayStation. Widzieliśmy już Dni mijały I Horyzont Zero Świt Przyjdź na PC, co jest częścią planu Sony, aby gry na PlayStation były dostępne dla większej liczby graczy.

Spółka Dalsze inwestycje w usługi takie jak PlayStation Now Mogą również pobudzić podejście Ryana do rozpowszechniania gier na PlayStation wśród większej liczby osób.

do tego końca, Zaczniemy też oglądać gry na PlayStation na urządzeniach mobilnych, w pewnym momencie, zgodnie z ofertą pracy PlayStation opublikowaną na początku tego roku.

Podczas wywiadu wspomniał o tym również Ryan W ramach inicjatywy Play at Home firmy Sony odnotowano aż 60 milionów przypomnień o grach.

READ  Referencyjne karty graficzne Intel ARC Alchemist przedstawione w najnowszej ofercie

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top