Każda gra z The Wholesome Direct 2022 zostanie zmieniona

Każda gra z The Wholesome Direct 2022 zostanie zmieniona

W ramach Summer Game Fest i IGN Summer of Gaming, Wholesome Direct odbyło się 11 czerwca 2022 r., z prawie 100 ogłoszeniami i ogłoszeniami dotyczącymi gry, a wszystkie krążyły wokół trendu „Zdrowe granie”. Widzieliśmy gry o żabach, kotach, niedźwiedziach, wiedźmach i dostarczaniu poczty — ale które z nich pojawią się na Switchu, pytasz?

(Ponadto, jeśli przegapiłeś Wholesome Direct, Możesz go obejrzeć ponownie tutaj!)

Poniżej znajduje się lista wszystkich gier Wholesome Direct, które pojawią się na Nintendo Switch, z krótkimi opisami od twórców oraz oknami lub datami wydania, jeśli takie istnieją!

(Uwaga: niektóre z tych gier zostały właśnie ogłoszone jako „konsole”, „konspekt” dla konsol lub po prostu „skierowane” na konsole… ale założyliśmy, że dotyczy to także Switcha, więc ostrzegaj, że może to nie być wszystko z nich. Niestandardowa zmiana!)

nocna gra krokodyla

Eksploruj dobrze przygotowaną wyspę pełną obszarów do odkrycia oraz przyjaciół do nawiązania znajomości i zabawy. Każdy obszar wyspy przynosi unikalne misje i postacie do spełnienia. Szybuj po szczytach gór i zejdź do dzieci z trupy teatralnej, wymachuj mieczem przez las z uczniami gimnazjum lub znajdź „fajne dzieciaki” w Creaklands. Przy tak wielu obszarach do odkrycia nigdy nie wiesz, na kogo możesz się natknąć!

Data wydania: 2022

czas pocztowy

Czas na pocztę! Jako świeżo wyszkolony zwiadowca pocztowy, załóż swoją torbę, odbierz te listy i dostarcz je przez Grumblewood Grove! Zwierzęta z dżungli z niecierpliwością czekają, aby zobaczyć Grzybowy Kapelusz w tej relaksującej platformówce.

Data wydania: czwarty kwartał 2022 r

Super Mini Mart

Super Mini Mart to swobodny styl zarządzania z uroczą estetyką 3D i sympatycznym zestawem postaci. Przechowuj, nadzoruj i zarządzaj działalnością sklepu w komfortowych warunkach, zaprzyjaźnij się z mieszkańcami i zmień tych jednorazowych poszukiwaczy transakcji w lojalnych klientów na całe życie!

Data wydania: do ogłoszenia

Toro

Leć, lataj i szybuj nad rozległym Oceanem Spokojnym jako Toroa, północny albatros królewski. Odkryj ukryte cuda morza i nieba podczas swojej epickiej podróży do domu z pomocą maoryskiego boga wiatru, Tauhirimatia.

Data wydania: do ogłoszenia

Drwal

w DrwalGracze będą nosić żółte szelki Jacka Beara, który zabierze swój wierny topór, aby odzyskać las od chciwego ZŁA, które zanieczyszcza las, nie myśląc o jego mieszkańcach. Jack posieka maszyny, budynki i śmieci (wszystko w imię recyklingu), gdy będzie przedzierał się przez las, aby je odzyskać.

Data wydania: 11 czerwca 2022

świeżo mrożone

Załóż taśmociągi, aby rozwiązywać zagadki w najwspanialszej na świecie fabryce pączków! Dziesiątki olśniewających dylematów z pączkami czekają na Ciebie w tym pięknym, pastelowym świecie z dwunastoma różnymi kształtami pączków, od galaretki po batony klonowe, dynie, gwiazdki i nie tylko.

Data wydania: już dostępna

Mika i Góra Czarownic

Mika i Góra Czarownic Podąża za uczennicą wiedźmy Miką w fantastycznej przygodzie w dorastaniu. Aby ukończyć szkolenie, Mika musi pomóc mieszkańcom miasta mieszkającym u podnóża góry i przynieść im tobołki na swojej magicznej miotle.

Data wydania: 2022

Piknik z Yiayia

A Walk with Yiayia to lekka gra przygodowa/wizualna, opowiadająca o zabraniu swojej greckiej babci na spacer po tym, jak straciła pewność siebie z powodu przerażającego upadku. Komunikuj się poprzez wciągające rozmowy, odkrywaj relaksujące otoczenie i wykonuj małe zadania w tej przemyślanej, małej przygodzie.

Data wydania: do ogłoszenia

podróż kurczaka

Wciel się w uroczego kurczaka w tej relaksującej grze platformowej. Skacz, wspinaj się i rozwiązuj łamigłówki, aby znaleźć odpowiedź na najważniejsze pytanie o kurczaka, które może zadać.

Data wydania: czwarty kwartał 2022 r

Puzzle do klucza

Dołącz do Clefa w przygodzie na zaczarowanej wyspie na niebie, gdzie kiedyś mieszkała jej rodzina. Rozwiązuj zagadki, odkrywaj sekrety, przeżywaj braterską historię miłosną – i jeszcze jedno, jeśli chcesz sięgnąć głębiej…

Data wydania: II kwartał 2023


Przejdź na stronę 2, aby uzyskać więcej gier z Wholesome Direct 2022! Nie jesteś nawet ćwierć drogi do końca!

READ  Świąteczne wydarzenie Fortnite zawiera mrożone banany i Tom Holland

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *