Kindle Paperwhite jest dostępny w sklepie Amazon za 20 dolarów taniej

Kindle Paperwhite jest dostępny w sklepie Amazon za 20 dolarów taniej

Amazonka To e-czytnik, który możesz zabrać ze sobą wszędzie dzięki nieoślepiającemu ekranowi i wodoodpornej konstrukcji, a to obecnie najniższa cena, jaką widzieliśmy w tym roku. Kindle Paperwhite o pojemności 16 GB z reklamami na ekranie blokady, zwykle wyceniony na 150 dolarów, w ramach oferty Amazon spadł do 130 dolarów. Nie jest to najniższy poziom w historii, ale jest to najtańszy e-czytnik od Czarnego Piątku. Jeśli nie chcesz widzieć reklam na ekranie blokady, wersja bez reklam również otrzyma rabat w wysokości 20 USD, czyli 150 USD w porównaniu ze zwykłą ceną wynoszącą 170 USD.

Amazonka

Rabat dotyczy najnowszego Kindle Paperwhite i dotyczy trzech opcji kolorystycznych: czarnej, kaktusowej zieleni i dżinsowej. Paperwhite ma odpowiedni rozmiar, co ułatwia czytanie i wygodnie mieści się w dłoni dzięki wyświetlaczowi o przekątnej 6,8 cala. Podświetlenie jest regulowane i można je przełączać z jasnego białego światła na ciepłe, bursztynowe światło, które jest mniej męczące dla oczu. Dzięki nieodblaskowemu wyświetlaczowi o rozdzielczości 300 dpi słowa powinny być wyraźne i wyraźne na ekranie oraz można je łatwo odczytać, nawet jeśli siedzisz na słońcu.

Amazon twierdzi, że ten model Kindle Paperwhite może wytrzymać do 10 tygodni na jednym ładowaniu, choć z pewnością będzie to zależeć od intensywności korzystania z urządzenia. Posiada port ładowania USB-C. Paperwhite jest również przyjazny dla basenów, dzięki wodoodporności IPX8. Jest nie tylko odporny na rozpryski wody, ale powinien także wytrzymywać zanurzenie w słodkiej wodzie, w rozsądnych granicach. Amazon twierdzi, że jest chroniony przez maksymalnie godzinę w słodkiej wodzie o głębokości do dwóch metrów. Jednak w przypadku wody morskiej jest nieco inaczej i wytrzymuje jedynie 3 minuty zanurzenia na głębokość 0,25 metra.

Jeśli preferujesz książki audio, Kindle Paperwhite obsługuje również ten format i łączy się ze słuchawkami lub głośnikami Bluetooth. Nie ma wbudowanych głośników ani gniazda audio, więc do słuchania potrzebujesz urządzenia zewnętrznego.

READ  Pat Pat sprawia, że ​​prowadzenie internetu staje się rzeczywistością

On podąża @EngadgetDeals Na Twitterze i Zapisz się na newsletter Engadget Deals Aby uzyskać najnowsze oferty technologiczne i wskazówki dotyczące zakupów.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *