Ktoś spędził blokadę, tworząc ogromny nadmuchiwany tor przeszkód dla dorosłych

Wydał każdy grosz, jaki miał. I więcej – realizacja jego marzenia. Teraz Megaland jest tutaj, czy to się opłaci?

Trzy lata temu Corey Island był na przyjęciu urodzinowym dla dzieci, kiedy obserwował, jak jego synek wymyka się z butów, wspina się do nadmuchiwanego zamku z pułapkami i zaczyna spędzać czas swojego życia ze wszystkimi innymi dziećmi, które tam były.

Kiedy tak stał, słuchając okrzyków zachwytu, obserwując, jak jego syn uśmiecha się od ucha do ucha, wpadł mu do głowy pomysł: „Poszedłem, chcę być z nim” – mówi Eiland. Ale nie pozwolono mu. To był czas tylko dla dzieci. [don’t get to] Idź do dmuchanych zamków”, mówi.

Postanowił więc coś z tym zrobić. Ealand, robotnik budowlany i pilot dronów z Auckland, zaczął badać, jak stworzyć nadmuchiwany tor przeszkód, który byłby w stanie poradzić sobie z mocą i wagą, jaką zapewnialiby dorośli, których chciałby używać.

Wraz z przybyciem Covida i rozpoczęciem blokad firma Ealand wyschła i zaczął cieszyć się większą ilością wolnego czasu niż kiedykolwiek. Więc był zajęty pracą na torze przeszkód, a sen stawał się coraz większy, gdy pokrywał ściany odbitkami i zdjęciami. To, z czym skończył, był swoim ostatecznym zamkiem do skakania.

Najlepszy tor przeszkód Corey Island dla dorosłych nazywa się Megaland. (zdjęcie w załączeniu)

Chciał, żeby był epicki na wielką skalę, jak dmuchany zamek na przyjęciu bożonarodzeniowym, który czuł dla jego małego synka. Nie było to łatwe, a Ealand uważa, że ​​nie zrobiono tego wcześniej w Aotearoa: „Nie możesz kupić jednego z półek”, mówi. „Zajęło to tysiące godzin”.

Ponieważ najdłuższe zamknięcie Auckland rozpoczyna się w sierpniu 2021 r., Ealand zaczyna myśleć. Pomyślał: „Nie pracuję i nie wydaję wszystkich moich pieniędzy. Co się tutaj dzieje? Wszystkie wydarzenia nie idą naprzód. To może nie być najlepszy biznes, w który możesz się teraz dostać”. Przyszło mi do głowy określenie „kryzys wieku średniego”.

Ale za każdym razem, gdy pokazywał koncepcję znajomym i rodzinie, zgadzali się. „Wszystkim się to podobało. Wszystkim podobał się ten pomysł”.

Megaland
Hazardziści cieszą się dużą zjeżdżalnią Megaland podczas dnia próbnego. (zdjęcie w załączeniu)

Skala nadal stanowi problem. wczesny prototyp który zawierał 12-metrową zjeżdżalnię, która została odrzucona jako zbyt mała. „ITo było bardzo satysfakcjonujące, kiedy byłeś tam dorosły” – mówi. „Postęp jest większy, co zdecydowanie sprawiło, że poczułeś się jak na kursie dla dorosłych”.

Teraz produkt końcowy jest większy, niż myślał, że może być. Megaland Rozstawienie zajmuje cały dzień i obejmuje prawie połowę boiska do rugby. Ma 300 metrów długości, a dotarcie do niej może zająć graczom nawet 15 minut. Może pomieścić do 500 osób, ale jednorazowo mieści 50-60 osób, więc jest miejsce, aby zrobić to dobrze.

Jest tak wiele radości. Megaland obejmuje obszary tematyczne, boisko do rugby, labirynt, mini labirynt, basen z piłeczkami, sześć zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowe, zadaszone obszary, drzewa, obręcze i wiele więcej. Oddając cześć jego inspiracji, Ealand umieścił w środku kursu dwupiętrowy dmuchany zamek dla dorosłych. (Dzieci będą mogły z niego korzystać pod nadzorem osoby dorosłej).

Megaland
Megaland zajmuje połowę boiska do rugby. (zdjęcie w załączeniu)

Megaland niedawno uruchomił dzień demonstracyjny w Lilyworld na Mt Smart Stadion. Jak pójdziesz? „Niesamowite” – mówi Eiland. „Było bardzo zimno.” Ma nadzieję na bardziej stałą posadę na nadchodzące wakacje szkolne, kiedy pogoda jest stabilniejsza, i szuka kontraktów na letnie festiwale muzyczne.

Wstydzi się, kto zrobił dla niego Megaland, mówiąc, że znalezienie fabryki było jednym z najtrudniejszych aspektów budowania. Ukrywa również ostateczny koszt, potwierdzając tylko, że opłata za wysyłkę wyniosła 30 000 USD. Eiland mówi, że ma partnera biznesowego, ponieważ „to o wiele więcej pieniędzy, niż jestem w stanie obsłużyć”.

Megaland
W sekcji Aotearoa Megalandu znajdują się owce, drzewa i boisko do rugby. (zdjęcie w załączeniu)

Czy któryś z nich wróci? „Nie mam pojęcia. To po prostu zabawa” – mówi Eiland, wskazując na uśmiechy na twarzach wszystkich, którzy doświadczyli tego w dniu rozprawy, jako dowód na to, że Megaland pod koniec dnia będzie popularny.

Wreszcie dorośli mają powód, aby cieszyć się chaosem w dmuchanym zamku. „Wszyscy, którzy z niej schodzili, nawet ci, którzy nie lubili dmuchanych zamków, ślinili się od ucha do ucha” – mówi. „To więcej niż czynnik pieniężny na koniec dnia”.

Zapisz się do inwentaryzacjiNowy biuletyn biznesowy Spinoff dostarczający w każdy wtorek do Twojej skrzynki odbiorczej najważniejsze informacje o gospodarce i zagadnieniach wpływających na biznes w Nowej Zelandii. Zapisz się dzisiaj!

READ  Zły klient dał Apple drugą szansę. Zamiast tego Dzień Świstaka

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top