Laptop do gier Razer Blade 14 z RTX 3080 Ti kosztuje 1500 USD taniej

Laptop do gier Razer Blade 14 z RTX 3080 Ti kosztuje 1500 USD taniej
Jacob Roach/Trendy cyfrowe

Poważni gracze, którzy potrzebują modernizacji laptopa do gier, powinni zdecydowanie rozważyć skorzystanie z tej oferty w przypadku Razer Blade 14 z kartą graficzną Nvidia GeForce RTX 3080 Ti. Z 3500 dolarów rabat Razera w wysokości 1500 dolarów obniża cenę do 2000 dolarów, co zapewnia niesamowity stosunek jakości do ceny, biorąc pod uwagę moc tej maszyny. Musisz szybko dokonać zakupu, ponieważ nie jesteśmy pewni, ile czasu pozostało do końca tej transakcji, więc dokończ transakcję tak szybko, jak to możliwe.

Dlaczego warto kupić laptop do gier Razer Blade 14?

the Razer Blade 14 znajduje się na naszej liście najlepszych laptopów do gier jako wydajny, najwyższej klasy i wysoce przenośny laptop do gier. Wszystko zaczyna się od karty Nvidia GeForce RTX 3080 Ti, która pozwoli Ci grać w najlepsze gry komputerowe na najwyższych ustawieniach, ponieważ karta graficzna jest połączona z procesorem AMD Ryzen 9 6900HX i 16 GB pamięci RAM. Tak naprawdę dzięki tym specyfikacjom będziesz w pełni przygotowany na nadchodzące gry komputerowe w ciągu najbliższych kilku lat, dzięki czemu możesz przestać martwić się budżetem na aktualizacje i skupić się na graniu w ulubione gry wideo.

14-calowy wyświetlacz Razer Blade 14 może być stosunkowo mały, ale zapewnia mobilność laptopa, dzięki czemu możesz grać gdziekolwiek. Wyświetlacz jest ostry i płynny dzięki rozdzielczości QHD i częstotliwości odświeżania 165 Hz, co pozwala lepiej docenić nowoczesną grafikę w grach. Laptop do gier jest również wyposażony w system Windows 11 Home preinstalowany na dysku SSD o pojemności 1 TB, który powinien zapewnić wystarczającą ilość miejsca na kilka tytułów AAA ze wszystkimi opcjonalnymi DLC i niezbędnymi aktualizacjami.

Oferta Razera na Razer Blade 14 z kartą graficzną Nvidia GeForce RTX 3080 Ti obejmuje jedną z największych obniżek, jakie możesz teraz uzyskać w ofertach laptopów do gier. Od pierwotnej ceny wynoszącej 3500 dolarów odjęto 1500 dolarów, aby obniżyć ją do 2000 dolarów. Nie jest jeszcze tani, ale jest to rodzaj urządzenia idealnego dla graczy, którzy nie chcą co roku dokonywać aktualizacji. Trzeba jednak działać szybko, bo cena gamingowego laptopa Razer Blade 14 może wrócić do normy już jutro.

READ  RedMagic 8 Pro i Pro Plus są zapowiadane jako flagowe „wysokiej klasy” smartfony z Androidem

Zalecenia redaktorów
Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *