MacStadium zapewnia bezpieczne, skalowalne rozwiązania chmurowe do tworzenia aplikacji, obszarów roboczych Apple i nie tylko

Jeśli potrzebujesz partnera, który rozumie dostarczanie rozwiązań opartych na chmurze, aby uprościć usługi w chmurze dla komputerów Mac dla firm, musisz zwrócić się do MacStadium. Zaawansowany pakiet infrastruktury opartej na oprogramowaniu MacStadium w połączeniu z innowacyjną technologią zapewnia klientom bezpieczeństwo, wydajność, niezawodność i odporność. Dzięki MacStadium możesz tworzyć, budować, testować i zarządzać własnymi projektami iOS lub macOS za pomocą prostych, bezpiecznych i skalowalnych rozwiązań dla komputerów Mac. MacStadium zawsze stara się dać swoim klientom większy wybór dzięki urządzeniom Apple, więc z radością ogłaszają to Mac Studio wkrótce będzie dostępne na swojej platformie.

Kubernetes na Apple przy użyciu Orka

Obsługiwane przez MacStadium, Orka (synchronizacja z Kubernetes na Apple) Jest to jedyna warstwa wirtualizacji dostępna dla infrastruktury Mac opartej na technologii Docker i Kubernetes. Orka zapewnia prostotę i skalowalność programistom, którzy tworzą dla urządzeń macOS i iOS. Dzięki Orce spędzisz mniej czasu na zajmowaniu się systemami operacyjnymi, naprawianiu serwerów lub instalowaniu aplikacji, a więcej na tworzeniu świetnych aplikacji dla swoich klientów (wewnętrznie i zewnętrznie). Orka ułatwia zespołom DevOps wspieranie programistów za pomocą tych samych narzędzi i przepływów pracy opartych na Kubernetes, których używają do obsługi każdego innego zespołu programistycznego w firmie.

Nowością w Orka 2.0 jest wsparcie beta dla Apple Silicon w klastrze Orka – albo w połączeniu z węzłami opartymi na Intel, albo tylko w klastrze opartym na ARM. Użytkownicy Orki mogą kierować kompilacje i testy na Macach Apple Silicon i Intel z tego samego środowiska Orka, pomagając zespołom programistów w przejściu z jednej architektury na drugą.

wirtualna jazda

Już w 2022 roku, Wirtualna platforma jazdy MacStadium Jest przeznaczony do łączenia i zarządzania środowiskiem komputerowym macOS. Virtual Command umożliwia dostęp, ujednolicenie i zarządzanie obszarami roboczymi, gdziekolwiek się znajdują, z dowolnego urządzenia. W rezultacie Twój Mac jest łatwo dostępny w jednym dostosowanym widoku.

READ  Microsoft OneDrive zyskuje natywne wsparcie dla Apple Silicon Mac

Virtual Command umożliwia zarządzanie dużymi grupami użytkowników końcowych, przypisując ich na żądanie do wstępnie skonfigurowanych komputerów z systemem macOS. Administratorzy mogą zbiorczo importować listy użytkowników, zaproszenia e-mail dla nowych użytkowników oraz dostosowywać konfiguracje pulpitu zdalnego, do których ma dostęp każdy użytkownik lub grupa użytkowników.

Uprość zarządzanie, podczas gdy pracownicy zdalni są właścicielami Twojego komputera Mac bez konieczności posiadania dedykowanego sprzętu. Efektem końcowym jest lepsze bezpieczeństwo, łatwiejsza konfiguracja i łatwiejsze zarządzanie.

Cytaty klientów

MacStadium jest zaufanym partnerem, nie bierz tego zbyt poważnie na słowo. Oto kilka cytatów z rzeczywisty Klienci MacStadium:

„Miło było mieć partnera, który pozwolił nam skupić się na dostarczaniu oprogramowania i narzędzi, a nie na sprzęcie”.

„Zaobserwowaliśmy w sumie o 75% krótszy czas budowy dzięki ulepszeniom, które mogliśmy zobaczyć dzięki MacStadium i zdalnemu buforowaniu”.

„To naprawdę ważne, aby mieć niezawodną infrastrukturę, której można zaufać, a dzięki MacStadium mamy większe doświadczenie dla komputerów Mac”.

„Czas na MacStadium jest bardzo szybki, w ciągu kilku godzin można zainstalować pół tuzina nowych maszyn”.

„Interaktywne laboratoria obsługiwane przez MacStadium dały firmie Jamf możliwość odblokowania nowej technologii i zapewnienia administratorom komputerów Mac pierwszego w swoim rodzaju doświadczenia”.

„Możemy teraz ponownie udostępnić całą naszą flotę maszyn wirtualnych w ciągu dziesięciu minut, co jest wspaniałe teraz, gdy o wiele łatwiej możemy dostosować się do zmian”.

Dowiedz się więcej o tym, dlaczego ufają mu programiści iOS, mobilne zespoły testowe i inżynierowie DevOps w tysiącach firm na całym świecie, sprawdzając Studia przypadków klientów.

Szukać nowej pracy?

MacStadium, położony w samym sercu centrum technologicznego Atlanty, rośnie, aby sprostać zapotrzebowaniu! Jeśli jesteś zainteresowany utorowaniem drogi dla przyszłości technologii chmury dla macOS, odwiedź Portal rekrutacyjny MacStadium.

jest zawarty

MacStadium obsługuje liderów branży z wielu sektorów, w tym niektóre z najbardziej uznanych firm na świecie w najbardziej wymagających środowiskach. MacStadium zapewnia kompletny zestaw narzędzi Mac do tworzenia aplikacji, obszarów roboczych Apple, DevOps i nie tylko. Dowiedz się więcej o czym MacStadium może rozwinąć Twój biznesA dla tych, którzy chcą przejść bezpośrednio do dokumentacji technicznej, Jest dostępny za darmo.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple:

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top