Mapy Google udostępniają na całym świecie prędkościomierz i ograniczenia prędkości na iPhonie i CarPlay

Mapy Google udostępniają na całym świecie prędkościomierz i ograniczenia prędkości na iPhonie i CarPlay

Mapy Google uruchomiły Prędkościomierz i ograniczenia prędkości na iOS i CarPlay — ponad pięć lat po debiucie na Androidzie — aby pomóc użytkownikom iPhone'a uniknąć mandatów za przekroczenie prędkości podczas jazdy.

TechCrunch dowiedział się wyłącznie, że Google rozpoczął udostępnianie prędkościomierzy i ograniczeń prędkości użytkownikom iPhone'ów na całym świecie. Kiedy ludzie rozpoczynają nawigację w Mapach Google, prędkość pojazdu jest wyświetlana w milach lub kilometrach, w zależności od regionu.

Na początku zeszłego tygodnia TechCrunch zauważył, że Mapy Google prezentują nowe funkcje prędkości w Indiach. We wtorek Google potwierdziło, że wdrożenie tych funkcji będzie miało charakter globalny.

Możesz włączyć prędkościomierz i ograniczenia prędkości, dotykając swojego zdjęcia profilowego w aplikacji Mapy Google na iPhonie i wybierając Ustawienia > Nawigacja > Opcje jazdy. Po włączeniu funkcja Ograniczenia prędkości na wskaźniku prędkości zmieni kolory, aby zachęcić Cię do jazdy w ramach ograniczenia prędkości ustawionego na Twoim obszarze.

Na stronie pomocy Google Wspomniany Prędkościomierz pokazuje prędkość pojazdu „wyłącznie w celach informacyjnych”. Powinieneś polegać na prędkościomierzu samochodu, aby potwierdzić rzeczywistą prędkość podczas jazdy.

Google uruchomiło funkcję prędkościomierza i ograniczeń prędkości na Androidzie w 2019 roku. W maju tego samego roku została ona rozszerzona na ponad 40 krajów po ograniczeniu do określonych rynków.

READ  Podgląd zwiastuna RPG ujawnia masowe ataki

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *