Mass Effect Legendary Edition Najniższa jak dotąd cena na cele charytatywne

Mass Effect Legendary Edition Najniższa jak dotąd cena na cele charytatywne

Masowy efekt legendarnej edycji Minęło dużo czasu, ale trudno znaleźć za mniej niż 30 USD. Jednak gra jest teraz dostępna za pośrednictwem EA Play, co oznacza, że ​​jest dostępna za pośrednictwem Xbox Game Pass, więc od teraz może się to zmienić. Wprowadzenie tej zmiany jest być może nową ceną w pakiecie Humble, który zawierał zremasterowaną trylogię w pakiecie Humble Choice za 12 USD. Innymi słowy, możesz kupić grę i inne tytuły za jedyne 12 USD. Dodatkowa premia to pięć procent Twojej subskrypcji, która trafia na cele charytatywne, a dokładniej na Lotus Outreach International.

Cały pakiet zawiera Mass Effect: Edycja Legendarna, Rozróba gwiazd Nickelodeon, Desperados III, Antologia Dark Pictures: Człowiek z Medanu, Opowieści policyjne, Czerwone przesilenie 2: Ocaleni, NabuchodonozorA Szczątki Iwana. Jedynym problemem jest to, że chociaż wszystkie te gry można wymienić na Steam, Mass Effect: Legendarna Edycja W rzeczywistości pobiera poprzez źródło.

Ważne jest, aby pamiętać, że ta oferta jest dostępna za pośrednictwem usługi subskrypcji, która, jeśli nie anulujesz, zostanie obciążona Twoją metodą płatności co miesiąc.

Masowy efekt legendarnej edycji Jest dostępny nie tylko na PC, ale także na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S i Xbox Series X. Aby uzyskać więcej informacji o wszystkich rzeczach efekt masowyKliknij tutaj.

„Remasterów jest dziś bez liku i przez większość czasu uważam, że większość z nich po prostu nie radzi sobie dobrze. Samo przeniesienie gry do przodu i podniesienie rozdzielczości do 4K w dowolnym tytule często nie wystarcza, aby mnie zaimponować.” ” czyta fragment z Nasza recenzja z gry. „Szczęśliwie, Masowy efekt legendarnej edycji Nie należy do tej kategorii. BioWare zrobiło wiele, aby ta ukochana seria była bardziej przystępna niż kiedyś, zwłaszcza jeśli chodzi o grafikę. Niezależnie od tego, czy chcesz zagrać w trylogię po raz dziesiąty, czy w końcu chcesz dać serii szansę po raz pierwszy, Masowy efekt legendarnej edycji To zdecydowanie sposób, w jaki musisz przeżyć wszystkie trzy mecze w przyszłości ”.

READ  Epic Games potwierdza powrót Fortnite na iOS w Europie w tym roku

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *