Mecze singli w Ryder Cup 2020, w szczególności Bryson Dechambeau vs Sergio Garcia

USA prowadzi w Europie, 11-5, pojedyncze wejście w niedzielę w 43. Ryder Cup Oto spojrzenie na 12 meczów w Whistling Straits (cały czas ET) z analizą autorstwa pisarzy GolfChannel.com, Ryana Lavnera i Rexa Hoggarda. Kliknij tutaj Oglądaj mecze, a transmisja NBC Sports rozpocznie się dziś po południu EST.

Mecz 17, 12:04: Xander Shaveli (USA) – Rory McIlroy (Euro).

Lawna: To już trzeci raz, kiedy McIlroy odpadł na pierwszym miejscu, wcześniej było 0-2. Ten rekord mógł się tylko pogorszyć przeciwko jednemu z najlepszych graczy w Ameryce.

Hoggard: Trudno sobie wyobrazić, jak pominięto McIlroya, ale jego gra w tym tygodniu była mało inspirująca i chociaż logiczne jest mieć nadzieję na najlepsze, jeśli jesteś kapitanem Europy z włączeniem Harringtona, nie kończy się to dobrze dla Irlandczyka z Północy.

Ze scenariuszem Brentleya Rommen

Amerykanie wstrzymali popołudniową szarżę Europejczyków, dzieląc ostatnią sesję czterech piłek, 2-2 i prowadząc 11-5 w singlu Ryder Cup.

Mecz 18, 12:15: Patrick Cantlay (USA) vs Shane Lowry (Euro)

Lawna: Irlandczyk jest jednym z nielicznych Europejczyków, którzy wykazują oznaki życia. W ostatnią zieloną sobotnią noc utrzymuje swój 10-metrowy uchwyt na równym poziomie, aby dać odwiedzającym choć odrobinę nadziei. To prawdopodobnie nie miałoby znaczenia w przypadku Cantlay, który do tej pory prowadził 3-0-1.

Hoggard: Lowry był rzadkim jasnym punktem dla europejskiego zespołu, ale z drugiej strony Patty Ice jest nie do zatrzymania od czasu swojego zwycięstwa w BMW Championship i trudno jest zobaczyć, jak zmieni się to w niedzielę.


Mecz 19: 12:26: Scotty Scheffler (USA) – John Ram (Euro).

Lawna: Początkujący amerykański gracz ma najtrudniejsze zadanie stojące przed Ramem, numerem 1 na świecie, który był po prostu sprytny. Powodzenia, Scotty.

READ  IndyCar: Strategia Scotta Dixona w boksach nie opłaca się po wypadku w kwalifikacjach

Hoggard: Baran, Baran, Baran. Hiszpan zainspirował golfa w tym tygodniu, a Schaeffler, który olśniewał w swoim debiucie w Ryder Cup, nie powstrzyma go w idealnym tygodniu 5:0.


Ryder Cup Rekord meczu 43


Mecz 20: 12:37: Bryson Deschamps (USA) – Sergio Garcia (Euro).

Lawna: Najciekawszy mecz dnia, pomiędzy dwoma polaryzacyjnymi postaciami. Garcia był biegły we współpracy w przeszłości, ale sport ustanowił rekord tylko 0,500 singli (4-4-1).

Hoggard: Garcia żyje dla tego rodzaju meczów i będzie cieszył się, jak lubi mawiać DeChambeau, „darmowym” miejscem w głowie przeciwnika w brutalnej grze, która nic nie marnuje. Lider dodaje wszystkie punkty do tej sumy.


Mecz 21, 12:48: Colin Morikawa (USA) vs. Wiktor Hovland (EUR)

Lawna: Ciekawa walka klasy 2019erów. Morikawa miał przewagę w tym tygodniu, bijąc rekord 3-0, podczas gdy Hovland głęboko rozczarował 0-3-1.

Hoggard: Prawdopodobnie będzie to dzisiejszy mecz pomiędzy dwiema najbardziej obiecującymi młodymi gwiazdami w grze, a ona jest bardzo bliska powołania jej.


Mecz 22, 12:59: Dustin Johnson (USA) – Paul Casey (Euro)

Lawna: Dwóch graczy idzie w przeciwnych kierunkach, z DJ-em, który chce poprawić się w idealnym tygodniu 5-0, podczas gdy Casey chce zdobyć swój pierwszy punkt.

Hoggard: Zapytany, jak DJ zapewnił sobie pozycję lidera, Colin Morikawa powiedział, że jest „cichy” i daje przykład. To się nie zmieni w niedzielę, kiedy Johnson zakończy idealny tydzień.


Mecz 23, 13:10: Brooks Koepka (USA) vs. Bernd Weisberger (EUR)

Lawna: Koepka był jednym z niewielu rozczarowań Amerykanów, zdobywając tylko jeden punkt w trzech próbach. Jeśli to wszystko zostało całkowicie zapakowane, jego benchmark może być niski.

Hoggard: Kolejny wyrównany mecz, który może pójść w obie strony, ale ukłon w stronę Koepki, który rozpoczął tydzień z wieloma znakami zapytania – zarówno fizycznymi, jak i motywacyjnymi – ale dostarczył jedne z najlepszych momentów dla amerykańskiej drużyny.


Padraig Harrington: „Sześć punktów trudno nadrobić”

Padraig Harrington:

Mecz 24, 13:21: Tony Finno (USA) – Ian Poulter (Euro).

READ  NRL 2021: Melbourne Storm v Canberra Raiders, runda zapowiedź 22

Lawna: Czy poulterowi zostało coś? W swoim prawdopodobnie ostatnim pucharze postawi na szali swój niepokonany rekord w singlu (5-0-1).

Hoggard: Pod każdym względem wygląda to jak Puchar Swansong Ryder’s Poulter Cup i pomimo kilku przebłysków błyskotliwości „Postman”, nie ma ostatecznej historii dla Anglika.


Mecz 25, 13:32: Justin Thomas (USA) – Terrell Hutton (Euro).

Lawna: Obaj gracze byli niespójni, ale wciąż były ich momenty. Ze wszystkich dopasowań ten ma największe prawdopodobieństwo uzyskania chibi.

Hoggard: Kolejna gra, którą trudno nazwać, ale będzie zabawna. Hutton trzymał swój gniew na wodzy, ale wydawało się, że jest granica i Thomas przyjął rolę emocjonalnego lidera drużyny amerykańskiej.


Mecz 26, 13:43: Harris English (USA) – Lee Westwood (Euro)

Lawna: Tylko dwa występy w tym tygodniu. Szkoda byłoby zobaczyć, jak Westy robi 11NS I potencjalny finałowy występ w Ryder Cup, znokautuj 0-3 przed przejęciem sterów w 2023 roku.

Hoggard: Podobnie jak Poulter, to jest Westwood. W przeciwieństwie do Poultera, wydaje się, że Westwood ma kilka gier, które pasują do tej walki. Kolejny rzut.


Mecz 27, 13:54: Jordan Spieth (USA) vs Tommy Fleetwood (Euro).

Lawna: Rakieta Spietha zawiodła go masowo w przegranej w sobotę czterech piłek. Dla gracza ze współczynnikami match play zaskakujące jest to, że w singlu Ryder Cup jest 0-3.

Hoggard: Jest niewielka szansa, że ​​ten mecz będzie coś znaczył, gdy USA prowadzi 11-5, a Spieth prawdopodobnie będzie bardziej zainteresowany udziałem w świętowaniu zwycięstwa. Funkcja, Fleetwood.


Mecz 28, 14:05: Daniel Berger (USA) – Matthew Fitzpatrick (Euro).

Lawna: Jeśli mecz sprowadza się do tych dwóch, Fitz ma większą stawkę: chce uniknąć zostania pierwszym graczem od pół wieku, który zagra w wielu pucharach bez zdobycia punktu.

READ  Dysydent białoruski sportowiec ogłasza swój plan startu w Polsce | Wiadomości lekkoatletyczne

Hoggard: Berger odegrał przyzwoitą rolę w swoim pierwszym Ryder Cup, wygrywając 1-1-0 z Kupką, i ma potencjał, aby stać się kluczowym elementem dla zespołu, ale jeśli świętowanie swojego pierwszego punktu startowego z Thomasem w sobotę jest jakąkolwiek wskazówką może być analizowany przez czas, w którym mecz jest intensywny.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top