Microsoft podnosi cenę Xbox Game Pass Ultimate i wprowadza nowy poziom „Standard”.

Microsoft podnosi cenę Xbox Game Pass Ultimate i wprowadza nowy poziom „Standard”.

Microsoft planuje we wrześniu ponownie podnieść ceny Xbox Game Pass Ultimate, a także uruchomić nowy „standardowy” abonament, który nie obejmuje dostępu do oryginalnych gier Xbox już pierwszego dnia. Xbox zaczął wysyłać e-maile do subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate, ostrzegając ich, że cena wzrośnie do 19,99 dolarów miesięcznie od 12 września, co oznacza wzrost o 3 dolarów w porównaniu z obecną ceną wynoszącą 16,99 dolarów miesięcznie.

Abonenci PC Game Pass również odnotują we wrześniu wzrost cen usługi, ponieważ usługa wzrośnie z 9,99 dolarów do 11,99 dolarów miesięcznie. Jeśli jesteś poza Stanami Zjednoczonymi i zastanawiasz się, jak podwyżki cen wpłyną na Twój abonament, Microsoft ma pełną listę wszystkich gier, które będą dostępne w serwisie. Globalne zmiany cen tutaj.

the Rosnące ceny Dzieje się to zanim Microsoft planuje dodać Call of Duty: Black Ops 6 Jeszcze w tym roku firma doda do Game Pass inne gry Xbox. Podwyżki cen będą miały ogromny wpływ na abonentów Ultimate, którzy stanowią zdecydowaną większość abonentów Game Pass, i nastąpią ponad rok po ostatniej podwyżce ceny Game Pass, która podniosła ceny o 1 do 2 dolarów miesięcznie.

Wraz z podwyżkami cen Ultimate i PC Game Pass Microsoft wprowadzi także nową opcję subskrypcji Xbox Game Pass Standard bez tytułów Day One, która dla nowych użytkowników usługi będzie wyceniona na 14,99 dolara miesięcznie. Istniejąca subskrypcja Xbox Game Pass na konsole będzie kontynuowana dla obecnych abonentów, ale nowi abonenci Game Pass nie będą mogli wybrać opcji konsoli od 10 lipca, dopóki nie będzie dostępna nowa subskrypcja Game Pass Standard. Microsoft twierdzi, że Xbox Game Pass Standard „będzie dostępny w nadchodzących miesiącach”.

Nowa opcja Standard obejmuje także dostęp do trybu wieloosobowego online, co nie było wcześniej dostępne w ramach Xbox Game Pass na konsolę. Od 18 września obecni subskrybenci Xbox Game Pass na konsolę będą mogli gromadzić dane tylko przez maksymalnie 13 miesięcy, ale nie będzie to miało wpływu na istniejące akumulacje.

READ  Sony rozszerza produkcję PlayStation 4 z powodu uporczywych problemów z dostępnością PS5 - raport

W maju ujawniono, że Microsoft rozważa ponowne podniesienie cen Xbox Game Pass Ultimate w ramach dyskusji na temat dodatku Wezwanie do służby Do serwisu. Wzrost cen na najwyższym poziomie pomoże zrównoważyć dodanie Activision przez Microsoft Wezwanie do służby Game Pass i była bardzo wyczekiwana od czasów Microsoftu dorsz Oficjalny dodatek.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *