Microsoft wprowadza do Edge nowe funkcje wydajności gier na konsole Xbox i PC

San Francisco: Gigant technologiczny Microsoft czyni swoją przeglądarkę Edge wygodniejszą dla graczy, ponieważ dodaje nowe funkcje wydajności gier Xbox i PC do strony internetowej.

Oprócz nowej strony głównej skoncentrowanej na grach i integracji gier casual, przeglądarka internetowa otrzymuje również funkcję Clarity Boost, aby ulepszyć strumienie gier Xbox Cloud oraz tryb wydajności, aby zapobiec zajmowaniu przez Edge zasobów komputera podczas grania, donosi The Verge .

Nowy tryb biegłości to najciekawszy dodatek dla graczy na PC. Użytkownicy systemów Windows 10 i Windows 11 będą mogli skorzystać z włączenia tego trybu wydajności w Edge i uniemożliwi to przeglądarce pobieranie zasobów podczas otwierania gry.

„Dzięki tej funkcji nie musisz zamykać przeglądarki, aby ją włączyć i ponownie otwierać, gdy skończysz” — powiedział Liat Ben-Tzur, wiceprezes ds. usług konsumenckich i oprogramowania w firmie Microsoft.

„Gdy zamkniesz grę, Microsoft Edge wyjdzie z trybu wydajności i zabierze Cię z powrotem do miejsca, w którym przerwałeś” – dodał Ben-Tzur.

Microsoft dodaje również funkcję Clarity Boost dla Xbox Cloud Gaming. Jest to funkcja skalowania przestrzennego, która sprawia, że ​​przesyłane strumieniowo gry na konsolę Xbox są bardziej wyraźne i wyraźne.

Gigant technologiczny stworzył również stronę główną gier dla Edge, która zawiera wiadomości o grach, transmisje na żywo, zawartość Xbox i szybki dostęp do Xbox Cloud Gaming.

Wszystkie nowe funkcje gier firmy Microsoft są teraz dostępne w najnowszej wersji Edge, w wersji 103.

READ  Jaką ofertę Adobe Black Friday powinienem otrzymać w 2021 roku?

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top