Motorola Razr Plus 2024 to urządzenie, jakim miał być Rabbit R1

Motorola Razr Plus 2024 to urządzenie, jakim miał być Rabbit R1

Przez ostatnie kilka dni wypróbowałem Motorolę Razr Plus 2024 (lub Razr 50 Ultra, jak jest znana poza USA), próbując ocenić ją pod kątem zalet jako telefonu składanego. Niedawno jednak uświadomiłem sobie, że ma on wiele wspólnego z zupełnie innym urządzeniem, ze względu na unikalne połączenie funkcji sprzętowych i programowych.

Telefon Razr Plus jest wyposażony (w chwili pisania tego tekstu) w największy ekran zewnętrzny, jaki kiedykolwiek pojawił się w telefonie składanym, a także we wbudowany system operacyjny Google Gemini, który jest pierwszym telefonem w Wielkiej Brytanii wyposażonym w tę funkcję systemu operacyjnego z trzema darmowymi miesiącami systemu operacyjnego Gemini Advanced przy zakupie. Zatem po złożeniu i korzystaniu z systemu Gemini OS Razr Phone przypomina Rabbit R1 z ponadprzeciętnymi specyfikacjami.

(Zdjęcie: Przewodnik Toma)

W interesie pełnego ujawnienia, osobiście nie próbowałem R1. Ale z tego, co przeczytałem, wydaje się, że osoby, które recenzowały to urządzenie, również nie mogły wiele z nim zrobić. Pomijając tanie ujęcia, dzięki czasowi, jaki moi koledzy spędzili z tym urządzeniem, nauczyłem się wystarczająco dużo, aby docenić jego główny cel — działanie jako łatwo dostępne centrum sztucznej inteligencji, umożliwiające odpowiadanie na pytania i generowanie obrazów, a także wykonywanie w Twoim imieniu działań w niektórych aplikacjach przed -zatwierdzony przez model systemu Large Action.

Rabbit R1 (199 USD) i Motorola Razr Plus 2024 (999 USD) to dwa bardzo różne punkty cenowe. Jednak funkcjonalność R1 ogranicza się do możliwości sztucznej inteligencji, podczas gdy Razr Plus to w pełni funkcjonalny smartfon z trzema pełnymi aparatami, mocniejszym chipsetem, większą pamięcią masową i baterią, a po otwarciu można odkryć pełny 6,9-calowy wyświetlacz pOLED. Wyświetlaj w razie potrzeby.

Gemini na Motoroli Razr Plus 2024.

(Zdjęcie: Al Mustaqbal)

To prawda, że ​​Razr nie oferuje niczego podobnego do LAM firmy Rabbit, więc wiele rzeczy będziesz musiał zrobić ręcznie, nawet jeśli Gemini może wskazać ci właściwy kierunek. Również bez obrotowego aparatu Razr musi być otwarty, aby prawidłowo wycelować podczas próby zrobienia zdjęcia, albo trzeba wykazać się kreatywnością, jeśli chodzi o kąty do selfie, aby uzyskać to, co chcesz uchwycić w kadrze.

READ  Wyciek nowego telefonu Galaxy Z Fold 6 ujawnia niesamowitą decyzję projektową Samsunga

Następnie pojawiają się problemy z Google Gemini. Po pierwsze, aplikacja nie jest zoptymalizowana pod kątem zewnętrznego wyświetlacza Motoroli, a okno zachęty zajmuje dużą część ekranu i nie można go pomniejszyć, aby zobaczyć odpowiedzi Gemini. Ponadto, chociaż podstawowy model Gemini jest najlepszym dostępnym darmowym oprogramowaniem do czatowania, możesz nie chcieć ograniczać się platformami sztucznej inteligencji Google. Na szczęście możesz z łatwością otworzyć inną wybraną aplikację AI na złożonym ekranie, a nawet ustawić taką, jak Copilot, tak, aby uruchamiała przycisk zasilania zamiast Gemini w dowolnym miejscu telefonu.

Gemini na Motoroli Razr Plus 2024.

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

tak jak Markiz Brownlee Jak ostatnio widać, sztuczna inteligencja staje się coraz bardziej funkcją, którą można dodać do istniejących urządzeń, a nie czymś, co wymaga własnego, dedykowanego sprzętu. A fakt, że Motorola zjada królika (prawdopodobnie rodzaj sałatki), jeśli chodzi o oferowanie pudełka AI wielkości dłoni, doskonale ilustruje tę kwestię, ponieważ bardziej dojrzały smartfon okazał się lepszym domem dla tej technologii niż coś specjalnie zbudowanego. .

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *