Mówi się, że „Breath of the Wild 2” jest w drodze na zimową wersję 2022

Bycie wiernym fanem serii gier wideo AAA w dzisiejszych czasach wiąże się z pewnym niepokojem, zarówno świadomym, jak i podświadomym. W ciągu ostatniego półtora roku widzieliśmy nieudane wydania Film Cyberpunk 2077i GTA: Trylogia, I Pole bitwy: 2042, Na przykład, ale nie tylko. teraz, IGN Współzałożyciel, Bear Schneider, ogłoszony w Odcinek 591 do publikacji Czat głosowy Nintendo (NVC) podcast, który Zelda: Oddech Dzikich 2 Przygotowuje się do obecnej wersji w 2022 roku. Nie możemy nie być trochę ostrożni.

To potwierdzenie wydania z pewnością pochodzi z wiarygodnego źródła. Ale Nintendo najwyraźniej nie spieszy się z nowym wpisem z jednej z głównych serii. Firma zapowiedziała kontynuację DÓŁ, która została uznana przez wszystkich za Grę Roku (w tym Official Game Awards), na E3 2019. Od tego czasu aktualizacji było niewiele.

Przemawiając do „niektórych ludzi z branży”, podczas gali Game Awards w 2021 r. Schneider potwierdził, że gra nie odbiega od oczekiwanej premiery. Wspomniał o tym nawet od niechcenia w NVC DÓŁ 2 Pojawi się w listopadzie 2022 roku, kiedy ogólnie omawiane są gry z otwartym światem na Switchu.

harmonogram się spełnił Ile dokładnie ekwipunku należy wziąć z wyglądu tego tylnego układu kierowniczego? tak T3 Zauważa, że ​​producent serii Zelda, Eiji Aonuma, potwierdził na targach E3 2021, że studio „ma na celu wydanie w 2022 roku”. Sensowne jest tylko to, że sezon świąteczny byłby również okresem premiery dla największych gier. Po prostu zapytaj 343 Industries, jak zostanie wydany w grudniu Halo: nieskończony Idę (choć to było rok spóźnione).

Oto pełny cytat Schenidera z odrobiną kontekstu:

„Byłem w stanie spędzać czas z niektórymi ludźmi z branży i wygląda na to, że Nintendo będzie miał bardzo dobry rok w przyszłym roku. Więc nie wziąłbym braku wielkich rzeczy jako znaku, że może Oddech dzikości Jestem spóźniony albo nie mają innych rzeczy, ponieważ ludzie w Nintendo wydają się naprawdę podekscytowani 2022 rokiem.

Jednak nawet przy tych wszystkich informacjach nie byłbym zaskoczony, gdybym to zobaczył Dalej: 2 Jest odsuwany, gdy zbliżamy się następnej zimy. Franczyza taka jak Zelda zajmie trochę czasu, aby wszystko było w porządku.

READ  Nagroda w grze ma swoją „światową premierę” i współpracuje z deweloperem od 2,5 roku, a jednym przypuszczeniem jest Zelda

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top