Mówi się, że Hades zostanie wydany na PS4

Byłoby przesadą wskazanie, że Hades przejął świat w 2020 roku, praktycznie wylądując na szczycie list przebojów Gra Roku dla Wszystkich.

Supergiant Games było odpowiedzialne za niektóre z największych hitów ostatniej dekady, a trend ten utrzymał się również w Hadesie, bijąc rekordy sprzedaży i zdobywając ogromne uznanie krytyków.

Podczas gdy PC i Przełącznik Nintendo Fani byli wypełnieni Hadesem w ciągu ostatniego roku, a PS4 i inni właściciele konsoli głodowali z powodu serii. Jednak teraz wygląda na to, że gra dobiegła końca Ocenione na PS4 przez Korea Games Rating and Management Committee.

Co ciekawe, Take-Two Interactive jest wymieniane jako wydawca gry na konsole, co jest bardzo ekscytującą wiadomością.

Czy Hades będzie również wielkim hitem na konsolach?

Jest zrozumiałe, że sukces Hadesa na PC i Switchu powinien przenieść się na PS4, a być może także na inne konsole. Take-Two Interactive ma być częścią targów E3 2021 i prawdopodobnie pokaże Hades, jeśli raporty są dokładne.

Gra nie tylko zdobyła nagrody, ale była także ulubioną grą fanów, co skłoniło ją do stanięcia po stronie gigantów AAA jako potencjalnego pretendenta do GOTY (Gra Roku). Nawet w obliczu ostrej konkurencji ze strony takich gier jak Przetrwaliśmy drugą część God of War, Hades był w stanie unieść Most Wanted GOTY wiele razy.

Gra jest całkowicie bezlitosną, dynamiczną rugolitą, która świetnie wykorzystuje nieco przejmującą historię. Chociaż rozgrywka i szalona akcja Hades są z łatwością gwiazdami serialu, jej historia zyskała również ogromne uznanie zarówno od krytyków, jak i fanów.

Dopiero okaże się, czy konsolowa wersja gry będzie zawierała nowe funkcje i cechy, ale fani mogą spodziewać się, że więcej informacji stanie się ogólną wiedzą na temat targów E3 2021.

READ  Inwestorzy wstrzymują się ze start-upami z branży gier

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *