Mówi się, że produkcja telefonów Samsung odniosła w tym roku ogromny sukces

Co musisz wiedzieć

  • Z nowego raportu z Korei Południowej wynika, że ​​Samsung zmniejszy w tym roku produkcję telefonów o 10%.
  • Gigant technologiczny ma zmniejszyć liczbę telefonów, które planuje wyprodukować w 2022 roku z 310 milionów sztuk do 280 milionów.
  • Uważa się, że rosyjska inwazja na Ukrainę i globalna inflacja wpływają na cel, jakim jest produkcja telefonów Samsung.

Pandemia COVID-19 i Globalny niedobór chipów (Otwiera się w nowej karcie) W ciągu ostatnich kilku lat siał spustoszenie na rynku smartfonów, a w tym roku również nie wygląda dobrze. Według nowego raportu Samsung planuje produkować mniej telefonów niż początkowo planował.

Cytując źródło w łańcuchu dostaw Samsunga, South Korean Business Journal Wiadomości biznesowe dotyczące poczty (Otwiera się w nowej karcie) Że gigant technologiczny znacznie obniżył tegoroczny cel produkcji smartfonów (poprzez SamMobile (Otwiera się w nowej karcie)). Samsung podobno powiedział swoim dostawcom, że planuje zmniejszyć wielkość zamówień w połowie 2022 roku, co oznacza, że ​​firma planuje w tym roku wysłać zaledwie 280 milionów sztuk. To o 30 milionów mniej niż początkowo zakładano 310 milionów jednostek, podało źródło.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top