Możesz teraz kupić mini drona DJI za 300 USD

W czerwcu mamy wiatry jak DJI Niedługo wypuszczą najdroższego dronaDJI Mini SE: 299 USD. Wygląda na odnowiony Mavic Mini za 100 USD mniej – lub w zależności od tego, jak myślisz, o 150 USD tańszy niż DJI Mini 2 za 449 USD, Nasz obecny faworyt jest poniżej 500 $. Jedyne pytanie brzmiało, czy miałby jakieś rzeczywiste ulepszenia w stosunku do starego Mavic Mini, czy po prostu niedrogi rebrand?

W tym tygodniu DJI Mini SE po cichu trafił do sprzedaży, a teraz mamy odpowiedź.

Oto jedyne różnice między Mavic Mini za 399 USD a nowym Mini SE za 299 USD, o ile możemy się dowiedzieć, sprawdzając arkusze specyfikacji firmy i często zadawane pytania:

  • Wykorzystuje nowszy korpus niż DJI Mini 2, z mniejszą liczbą odsłoniętych śrub, mocniejszymi ramionami i zwiększoną odpornością na prędkość wiatru.
  • Wykorzystuje najlżejsze i najmocniejsze akumulatory LiPo, wentylatory i koncentrator ładowania w DJI Mini 2
  • W dronie jest port ładowania USB-C zamiast micro-USB
  • Nie musisz aktualizować oprogramowania, aby uzyskać wideo 24p lub ręczne ustawienia ISO
  • DJI Mini SE nie ma nadruku „4K” na obiektywie, a wskaźnik stanu tylnej płaszczyzny nie jest klikalny.

Reszta wygląda dokładnie tak samo – co jest dla Ciebie ważne nie Uzyskaj znacznie większy zasięg i bardziej niezawodne połączenie dla bardziej wydajnego kontrolera OcuSync w DJI Mini 2. Mini SE jest wyposażony w starą składaną konstrukcję Mavic Mini, która opiera się na „Enhanced Wi-Fi” i nie możesz zamienić kontroler dla nowszego Również. Nie ma też wideo 4K, tylko 2,7K i 1080p, i prawdopodobnie nie zaoferuje ulepszeń jakości obrazu, które nam się podobały. W naszej recenzji Mini 2.

Technicznie rzecz biorąc, DJI twierdzi, że kilka innych akcesoriów jest wymiennych między jego trzema miniaturowymi samolotami:

Hub ładowania baterii Mavic Mini nie może ładować baterii DJI Mini SE, ale hub ładowania baterii DJI Mini SE może ładować baterię Mavic Mini.

Chociaż DJI Mini SE może korzystać z baterii Mavic Mini, moc zostanie zmniejszona, a całkowita waga przekroczy 250 gramów, co wymaga rejestracji w niektórych krajach i regionach.

DJI Mini SE Smart Flight Battery, rekwizyty, dwukierunkowy hub ładowania, osłona śmigła 360 ° kompatybilna z DJI Mini 2. Mavic Mini DIY Creative Kit, Mavic Mini Snap Adapter, Mavic Mini Propeller Stand, Mavic Mini Intelligent Flight Battery (wersja międzynarodowa) Kompatybilny z DJI Mini SE .

Podobnie jak w przypadku Mavic Mini, zasięg sieci bezprzewodowej zależy od tego, gdzie go kupisz i gdzie go używasz. Ameryka, Australia, Nowa Zelandia i Tajwan otrzymają wersję (MT2SS5) z zasięgiem transmisji 4 km, podczas gdy Europa i Azja mogą być ograniczone do 2km lub nawet 500m Według wersji.

READ  TECNO jest pionierem rewolucji AI w inteligentnych urządzeniach, rozszerzając swój zasięg na użytkowników na całym świecie

Znajdź swojego DJI Mini SE już dziś w Amazoniii Adoramai najlepsza ofertai B&H, I eBay w Stanach Zjednoczonych Ameryki. W przypadku poniżej 249 gramów nie musisz go tutaj oceniać, chociaż będziesz Zrób niesamowicie szybki i łatwy test FAA Jeśli zamierzasz latać dla zabawy.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *