Nadprzyrodzona aplikacja fitness staje się częścią Meta po tym, jak Facebook promował Fitness VR

nie żyje ogłaszać pozostawiony przez studio Gra treningowa z superbohaterami VR Dołączy do firmy, dodając do listy studiów należących do czego Była znana jako Sekcja Oculus na Facebooku. Firma twierdzi, że One, firma stojąca za Supernatural, będzie kontynuować prace nad popularną aplikacją fitness, a także pomoże Meta Reality Labs „promować przyszłe urządzenia obsługujące aplikacje fitness VR”.

Zebranie Meta do środka niekoniecznie jest zaskakującym posunięciem: to Spędziłem ostatnie kilka lat Zdobądź wiele znanych studiów VR, takich jak Kolor echa deweloperzy Ready at Dawn, zespół za nim Wygrana szabla, a inni pracują nad projektami, które niektórzy nazywają wersjami VR Jest to gra elektroniczna I Roblox.

z powodu śmierci Skoncentruj się na jej słuchawkach jako narzędziach do ćwiczeń (Nawet nadprzyrodzone mam objaśnienie W swoim przemówieniu na Connect w czwartek śledzi, że Zuckerberg chce dodać do swojej listy popularną grę fitness VR. Jednak to posunięcie nie pomaga w obawach, że Meta stanie się właścicielem całego rynku wirtualnej rzeczywistości.

podczas nadprzyrodzonych Jest to wiodąca aplikacja w obrębie, Według strony internetowej firmy, był także gospodarzem doświadczeń wirtualnej rzeczywistości – w 2016 roku był Pan Robot Odcinek VR (Wyprodukowane przez Wewnątrz Założyciel Chris Milk) w aplikacji, a na stronie internetowej firmy znajdują się dziesiątki filmów dokumentalnych, teledysków i nie tylko. Ta technologia przesyłania strumieniowego i biblioteka treści nie jest zła dla firmy próbując zbudować metaverse Gdzie ludzie spędzają czas i wspólnie oglądają treści.

READ  Recenzja NuFace Mini+: Dlaczego to kochamy

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *