Najlepsze funkcje iPhone'a firmy Apple zostały ulepszone w ciągu ostatnich tygodni

Najlepsze funkcje iPhone'a firmy Apple zostały ulepszone w ciągu ostatnich tygodni

Jeśli zaktualizowałeś oprogramowanie iPhone'a do najnowszej wersji iOS 17.3, wiesz, że główną nową funkcją jest Ochrona przed kradzieżą urządzenia, więc jeśli, nie daj Boże, ktoś ukradnie Twojego iPhone'a i zna Twoje hasło, będzie miał dostęp do Twojego urządzenia cyfrowego będzie zagrożone. Usunięcie Cię z telefonu znacznie to ogranicza. Teraz okazuje się, że aktualizacja przebiega szybko.

Jak wiadomo, Apple wypuszcza aktualizację oprogramowania swojego iPhone'a na czas, aby dotrzymać wyznaczonego przez Unię Europejską terminu, aby móc dostosować się do ustawy o rynkach cyfrowych. Chociaż nie dotyczy to nikogo spoza UE, nadchodząca duża aktualizacja zawiera inne elementy, które będą korzystne dla wszystkich.

Więcej z ForbesaApple iPhone 16 Pro Max: nowy raport twierdzi, że nadchodzi odważna aktualizacja

Kiedy Apple wypuści iOS 17.4, czyli przed ostatecznym terminem, czyli 6 marca, będzie on miał mnóstwo innych funkcji, o których warto wiedzieć.

Na szczycie listy znajduje się aktualizacja Ochrony skradzionego urządzenia, ulepszająca ją w taki sposób, że automatyczne opóźnienie bezpieczeństwa, które obecnie włącza się, gdy jesteś poza znaną lokalizacją, można wywołać na dwa różne sposoby. Jednym z nich jest bieżące ustawienie „Z dala od znanych lokalizacji”, ale możesz także wybrać opcję „Zawsze”, aby zmiana ustawień zabezpieczeń zawsze wymagała opóźnienia.

Ale w iOS 17.4 pojawią się inne zmiany i wygląda na to, że będzie to ogromna aktualizacja.

Pojawiły się nowe emoji, w tym soczysty plasterek cytryny, uśmiechnięta buźka kręcąca głową na tak lub nie, grzyb (och, w końcu) płonący feniks i łańcuch przerwany na pół. To drugie przydaje się na przykład w przypadku komentarzy na temat najsłabszego ogniwa itp. Feniks będzie pasował do nowo odnowionej kariery, natomiast limonka będzie dobra, gdy trzeba będzie wskazać limonkę. Istnieją inne nowe emoji, ale te najbardziej przyciągają wzrok.

Wygląda na to, że nowa wersja CarPlay może pojawić się w iOS 17.4 i nie wcześniej.

Podcasty dokonają transkrypcji wypowiadanych słów na tekst, co będzie bardzo przydatne, a tekst będzie można transkrybować. Siri będzie mogła odpowiadać na przeczytane wiadomości w wielu językach.

Data wydania

Kiedy zatem możemy spodziewać się tych niesamowitych aktualizacji? Ponieważ Apple stwierdziło, że musi dotrzymać wyznaczonego przez UE terminu 8 marca, nastąpi to wcześniej. Poniedziałek tego tygodnia to 4 marca, więc wtorek to 5 marca. Ta data jest moim oczekiwaniem na wydanie iOS 17.4. Zaznacz już teraz w swoim kalendarzu.

Więcej z ForbesaApple oferuje bezpłatną niespodziankę wszystkim użytkownikom iPhone'a 14
Chodź za mną Świergot.

READ  Red pozywa firmę Nikon za rzekome naruszenie patentów wideo

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *