Najnowsza wersja beta iOS ułatwia korzystanie z Apple Cash

Najnowsza wersja beta iOS ułatwia korzystanie z Apple Cash

iOS 17.4 beta umożliwia użytkownikom iPhone'a utworzenie numeru karty wirtualnej dla Apple Cash, Raporty 9 do 5Macwedług Raporty użytkowników na Reddicie W ciągu ostatnich dwóch tygodni. Korzystając z numeru karty wirtualnej, użytkownicy iPhone'a mogą płacić Apple Cash nawet wtedy, gdy Apple Pay nie jest dostępny, eliminując jedno z dużych ograniczeń wbudowanej usługi Apple podobnej do Venmo.

Jednak widzę tę opcję również w wersji beta 17.4 9 do 5Mac Uwagi: Być może nie została ona udostępniona każdemu użytkownikowi wersji beta. Łatwo sprawdzić, czy go masz, czy nie. Po prostu otwórz aplikację Wallet, dotknij swojej karty Apple Cash i poszukaj pod saldem komunikatu z zaproszeniem do skonfigurowania numeru karty wirtualnej — jest to prosty proces dwuetapowy.

Konfiguracja numeru wirtualnej karty Apple Cash jest bardzo prosta.
Zrzuty ekranu: Wes Davis/The Verge

Po utworzeniu numeru możesz dotknąć menu z trzema kropkami w prawym górnym rogu, aby wyświetlić informacje o nowo utworzonej karcie, w tym datę ważności i trzycyfrowy kod zabezpieczający. Wygląda na to, że Apple Cash nadal używa osobnego numeru karty do transakcji Apple Pay – i jest to teraz kolejne menu głębsze niż ekran Informacje o numerze karty po dotknięciu Dodatkowe numery kart. Po skonfigurowaniu tej funkcji,

To dobra zmiana dla częstych użytkowników Apple Cash, bo choć Apple Pay został już powszechnie przyjęty, wciąż w wielu miejscach nie jest obsługiwany. Teraz użytkownicy mogą automatycznie wpisać numer swojej karty Apple Cash, zamiast zajmować się przesyłaniem pieniędzy do banku, co wiąże się z niewielką opłatą, gdy użytkownicy wybiorą opcję przelewu natychmiastowego w porównaniu z bezpłatną alternatywą, która zajmuje 1–3 dni robocze.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *