Największy konkurent Animal Crossing na komputery PC urósł

W ciągu ostatniego roku idylliczne życie z antropomorficznymi zwierzętami po cichu nabrało rozpędu. Nie, to nie jest nowe Przejście dla zwierząt. To gra pod radarem o nazwie HOCO NA ŻYWOBędzie dostępny na konsole w przyszłym miesiącu.

Na pierwszy rzut oka, HOCO NA ŻYWO Niezaprzeczalnie jest bardzo podobny do Przejście dla zwierzątSeria symulacji życia firmy Nintendo Tyrant. Akcja obu gier toczy się w idyllicznym małym miasteczku, zamieszkałym przez zwierzęta, które chodzą, rozmawiają i żyją miłym przybliżeniem ludzkiego życia. Oba koncentrują się na rolnictwie i dekoracji. Podobnie jak postać gracza z wioski Przejście dla zwierząt– Masz małą siekierę. Oczywiste podobieństwa, które zauważysz na powyższym filmie, na tym się nie kończą.

Ale Przejście dla zwierząt Można było w nią grać tylko na konsolach Nintendo. Istnieje pustka dla tego specyficznego smaku gry w ekosystemach PC i konsol domowych, które HOCO NA ŻYWO Powinno się zapełnić. W zeszłym roku, wkrótce po udostępnieniu go we wczesnym dostępie na Steamie, Kotaku Australia spiczasty Nie wydaje się wystarczająco mięsisty, aby uzasadnić ogólną dostępność.

co było wtedy. To jest teraz. Przez cały rok we wczesnym dostępie, studio Gry UnderscopeTytuł dewelopera gry Robert Tatnellkto robi HOCO NA ŻYWO Solo — wprowadzaj tyle aktualizacji, ile HOCO NA ŻYWO Jest to dość kompletna gra. Dodano dużo nowych przedmiotów. Inny system dodał przywileje, takie jak system Kinda położony w Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty. Ale HOCO NA ŻYWO Nie jest to dokładne indywidualne odwzorowanie gry, które determinowało wczesne wydarzenia pandemii. personalizacja w HOCO NA ŻYWO Na przykład jest znacznie silniejszy.

HOCO NA ŻYWO Obecnie można w nią grać we wczesnym dostępie na Steam, gdzie ma „w większości pozytywną” ocenę na podstawie około 1000 recenzji. Pełna wersja pojawi się na PC, ale także na Switchu, PlayStation 4 i Xboksie One 27 września.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top