NERF: Legends przenosi gry do świata gier wideo do akcji wieloosobowej

Gry wideo oparte na markach gier nie są niczym nowym, ale dzisiaj Hasbro i GameMill Entertainment ogłosiły jedną z najbardziej ekscytujących gier, jakie widzieliśmy od jakiegoś czasu. Obie firmy ogłoszone dzisiaj NERF: Legendy, nowa strzelanka na arenie, w której broń zastąpiono pistoletami NERF. W nim gracze zmierzą się z każdym ze złych robotów.

Gra została po raz pierwszy ujawniona przez IGN Kto dziś to zauważa? NERF: Legendy Ma być przyjaznym rodzinie FPS. Niestety, pismo IGN potwierdza również, że pistolety NERF w grze będą strzelać energią zamiast strzał, więc wydaje się, że doświadczenie NERF nie przełoży się w pełni na świat gier wideo.

NERF: Legendy Będzie zawierał 19 różnych poziomów science-fiction, ale nie jesteśmy pewni, jaka część eksploracji jest faktycznie zaangażowana w kampanię. Kampania dla jednego gracza wydaje się składać z „różnych głównych bitew i wyzwań” według IGN, i chociaż pistolety nie strzelają strzałami typowymi dla NERF, istnieją ulepszenia, które pozwolą ci strzelać strzałami z pewnymi specjalnymi umiejętnościami. Cztery ujawnione dzisiaj ulepszenia obejmują rzutki do rysowania, rzutki do rzucania, rzutki startowe i rzutki wolne.

Bitwy wieloosobowe odbędą się jako bitwy drużynowe 4 na 4 lub mecze każdy na każdego, łącznie z ośmioma graczami. Powiedz o tym GameMill IGN NERF: Legendy Zapewni obsługę cross-play na wszystkich platformach, a w grze będzie łącznie 15 dział NERF.

NERF: Legendy Jest to drugi tytuł w biznesie GameMill, który opiera się na charakterystyce dużych dzieci, Firma publikuje również Nickelodeon All Star Brawl. NERF: Legendy Premiera na PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X | S, Nintendo Switch i PC w październiku.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *