Nomad zapowiada nowe etui na iPhone’a 13 z cyfrowymi wizytówkami NFC, które można udostępniać

Wraz z nadchodzącą premierą nowych iPhone’ów zaczynamy widzieć producentów akcesoriów oferujących etui do najnowszych smartfonów Apple. beduin Dziś ogłosiła swój własny iPhone 13 Etui i paski do Apple Watch, z których wszystkie można już dziś zamówić w przedsprzedaży.


Wszystkie nowe etui do iPhone’a 13‌ firmy Nomad zawierają nową funkcję o nazwie cyfrowa wizytówka. Dzięki temu możesz spersonalizować kartę cyfrową, która zawiera numer telefonu, imię i nazwisko, media społecznościowe i inne informacje, wszystkie przechowywane w chipie z obsługą NFC w etui. W ten sposób, w inny sposób Iphone Użytkownik może po prostu dotknąć tylnej części telefonu iPhone‌ i otrzymać wszystkie informacje.

Na początek torba sportowa iPhone‌ obsługuje wszystkie cztery modele iPhone’a 13‌ i kosztuje 39,95 USD. Występuje w pięciu kolorach: czarnym, księżycowym szarym, wydmowym, popielatym i granatowym. Zamówienia w przedsprzedaży złożone dzisiaj zostaną wysłane 18 października.

Torba sportowa to pierwsza wyprawa Nomada w nieskórzane etui na iPhone‌a, składające się z odpornej na zarysowania ramy z poliwęglanu pokrytej wytrzymałymi zderzakami z TPE, metalowymi przyciskami i wnętrzem z mikrofibry. Jest również kompatybilny z plikami MagSafe.

W przypadku tradycyjnej skórzanej torby Nomad sprzedaje również torbę nowoczesna skórzana torba za „iPhone” za 59,95 USD. Jest dostępny dla wszystkich czterech modeli iPhone’a 13‌ i jest dostępny w kolorach Natural, Country Brown i Black. Zamówienia złożone dzisiaj zostaną wysłane w dniach 20-25 września. To akcesorium jest również kompatybilne z „MagSafe” i ma ochronę przed upadkiem z wysokości 10 stóp.

Beduinów nowe skórzane torby


I wreszcie w przypadku etui na iPhone’a plik nowoczesne skórzane folio iPhone‌ obsługuje wszystkie modele iPhone’a 13 i jest dostępny w kolorze czarnym i rustykalnym brązowym w cenie 79,95 USD. To akcesorium jest podobne do Modern Leather Case, ale zawiera arkusz z trzema miejscami na karty i jednym miejscem na gotówkę. Obsługuje również „MagSafe” i ma ocenę wysyłkową podobną do nowoczesnego skórzanego etui.

READ  Czy chcesz zaplanować wiadomości Whatsapp? Oto jak to zrobić

Nowy pasek do zegarków Beduinów


Nomad też ma kilka nowości opaski sportowe do zegarka Apple Watch. Te lekkie, oddychające sznurowadła są wykonane z miękkiej, elastycznej gumy i są w 100% wodoodporne. Możesz je kupić za 59,95 USD za szacunkową wysyłkę pod koniec października. Upewnij się, że Udaj się na stronę Nomada Aby sprawdzić wszystkie nowe akcesoria.

Uwaga: MacRumors jest partnerem afiliacyjnym Nomad. Kiedy klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką płatność, która pomoże nam utrzymać działanie Witryny.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *