Nowe Lamborghini Countach debiutuje w grze wideo w Asphalt 9

Lamborghini przywróciło nazwę Countach rok temu, dając początek kultowemu kształtowi klina współczesnej epoki. Producent ograniczył produkcję do 112 sztuk, co oznacza, że ​​możliwości na pojedynczy napęd nie istnieją. Jednak ci, którzy grają Asfalt 9: Legendy Dostaniesz szansę, tak jak Countach LP1 800-4 trafi dzisiaj do gry.

asfalt 9 Daje graczom „jedyne w swoim rodzaju interaktywne doświadczenie, które da tysiącom fanów możliwość odkrycia naszego hybrydowego supersamochodu” – powiedział Christian Mastro, dyrektor marketingu Lamborghini.

ale to nie wszystko. Gameloft, wydawca gry, ogłasza także konkurs poświęcony Countachowi. Pierwsza runda, składająca się z dwóch rund eliminacyjnych, rozpoczyna się dzisiaj. Gracze będą mieli możliwość ustalenia najlepszego czasu w nowym trybie dla pojedynczego gracza. Sezon kwalifikacyjny trwa od dziś do 7 sierpnia i ponownie od 22 do 28 sierpnia.

Najszybsi gracze zmierzą się następnie w Wielkich Finałach, gdzie 14 września zmierzą się w wyścigach z podwójną eliminacją. Ten wyścig określi finał iOS, który Lamborghini będzie transmitować na swoich kanałach w mediach społecznościowych. Countach LP1800-4 dołącza do innych modeli Lamborghini w grze, takich jak Terzo MillenioHuracán EVO Spyder i Essenza SCV12.

Kiedy Lamborghini Wypuściła odnowionego Countacha i upewniła się, że jest wyposażony w V12. Wolnossący silnik o pojemności 6,5 litra otrzymał również silnik elektryczny, który zwiększył całkowitą moc samochodu do 803 KM (599 kW). Wykorzystując 48-woltową technologię superkondensatorów, zelektryfikowany układ napędowy rozpędza supersamochód do 100 km/h w 2,9 sekundy i 200 km/h w 8,6 sekundy. Może również osiągnąć prędkość 221 mil na godzinę (355 km/h).

Gry wideo to świetny sposób na poznanie drogich i rzadkich supersamochodów. Nowa Lamborghini Countach Znalazł się w swojej pierwszej grze wideo i spodziewamy się, że w przyszłości zobaczymy kultowy kształt klina w innych tytułach. Nazwa Countach, stylistyka inspirowana stylem retro i potężny silnik V12, który je napędza, są zbyt fajne, by twórcy gier pozwolili im siedzieć na torze.

READ  Oto jak oglądać transmisję Pokémon Presents dzisiaj

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top