Nowe słuchawki Razer Kaira Pro zapewnią bas na PS5

Po wprowadzeniu floty produktów do gier przeznaczonych na Xbox i PC, Razer wreszcie daje PS5 trochę miłości dzięki dwóm nowym słuchawkom bezprzewodowym Kaira, Kaira za 99,99 USD i Kaira Pro za 199,99 USD. Nie są kopiami kalki Wersje Xbox, Jeśli chodzi o. Razer zmienił paletę kolorów na biało-czarną, a nauszniki zakrywa skórzana osłona, a nie oddychająca siateczkowa tkanina. ale to nie wszystko.

Droższy Kaira Pro jest jedynym z dwóch modeli wyposażonych w technologię dotykową HyperSense, która dostarcza wibracje, aby Twoje gry i inne treści były bardziej wciągające. Razer ogłosił niedawno, że ta funkcja nadchodzi Nowy (i w podobnej cenie) Kraken V3 Pro Został również zaprojektowany do obsługi konsol PlayStation, a także stacji dokującej PC i Nintendo Switch. Nie wypróbowałem jeszcze technologii dotykowej HyperSense, ale może ona zaoferować kuszącą przewagę w połączeniu z technologią dźwięku 3D Sony na PS5.

Zarówno Kaira, jak i Kaira Pro na PS5 obsługują łączność bezprzewodową 2,4 GHz i Bluetooth.
Zdjęcie: Razer

Razer twierdzi, że zanurzył swoje 50-milimetrowe przetworniki TriForce w tytanie, aby poprawić jakość dźwięku Kaira Pro. Jeśli chodzi o mikrofon, otrzymujesz superkardioidalny mikrofon HyperClear z Kaira Pro w porównaniu do mikrofonu kardioidalnego ze standardową Kaira.

Oprócz tych korzyści, które wiążą się z płaceniem więcej za Kaira Pro, te słuchawki mają wiele wspólnego, w tym funkcję bezprzewodową SmartSwitch, która pozwala im łączyć się z kluczem sprzętowym 2,4 GHz lub Bluetooth o niskim opóźnieniu oraz gniazdo 3,5 mm dla trybu przewodowego. Oba zawierają nadajnik audio USB-C HyperSpeed ​​​​z adapterem USB-A dla większej kompatybilności. Podoba mi się to, co Razer zrobił tutaj ze swoim nowym nadajnikiem USB-C; Dźwignię przesunąłem od środka (tam gdzie się znajdowała) W poprzedniej iteracji) jest zaokrąglony z jednej strony, dzięki czemu drugi przedni port USB-A PS5 można wykorzystać do podłączenia innego akcesorium.

Klucz sprzętowy Razer USB-C

Umieszczenie gniazda USB-C oznacza, że ​​ten klucz sprzętowy nie będzie przechodził przez port USB-A PS5.
Zdjęcie: Razer

Spodziewam się, że wkrótce je przetestuję, a zobaczymy, czy dadzą słuchawkom Sony Pulse 3D szansę na te pieniądze. Rynek słuchawek stworzony dla PlayStation w końcu się nagrzewa, ponieważ niedawno uruchomiono SteelSeries 169,99 USD Arctis 7P Plus z ładowaniem przez USB-C i lepszą żywotnością baterii. Ta linia Kaira może jednak mieć przewagę nad obydwoma, jeśli chcesz mieć podwójną łączność bezprzewodową przez 2,4 GHz i Bluetooth. Kaira jest już dostępna. W przypadku Kairy Pro, Razer rozpocznie przyjmowanie zamówień w przedsprzedaży 30 listopada i zamierza wysłać go w grudniu.

READ  Wyciekający Samsung Galaxy A22 może być jak dotąd najtańszym telefonem 5G

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top