Nowy szczegółowy film „Deathloop” daje pierwsze spojrzenie na grę wieloosobową

Bethesda Wydał nowy film, który daje nam pierwsze dogłębne spojrzenie na to, jak to zrobić Pętla śmierciTryb wieloosobowy.

w Arkan StudiosStrzelanka pierwszoosobowa, protagonista Colt próbuje przerwać pętlę czasową, zabijając osiem celów. Jednym z takich celów jest Juliana, której zadaniem jest ochrona pierścienia poprzez zabicie Colta.

Gracze mają opcję „Przerwij pętlę” lub „Chroń pętlę”, przy czym ta ostatnia pozwala im grać jako Julianna, która zaatakuje kampanię innego gracza, podobnie jak mechanika inwazji w Złe duchy.

Jako Juliana gracze rozpoczną grę w centrum, w którym będą mogli dostosować jej wygląd, a także jej broń i sprzęt. Będą wtedy mogli zaatakować oś czasu losowego gracza lub oś czasu znajomego.

Podczas gdy Colt ma mechanizm Reprising, który pozwala mu cofnąć się dwukrotnie po śmierci, co skutecznie daje mu trzy życia, Juliana ma tylko jedno życie, chociaż będzie miała dostęp do innych mocy Colta.

W filmie reżyser gry Dinga Pakaba powiedział, że generalnie zachęci to graczy Juliany do „bardziej ostrożnego dryblingu i używania takich rzeczy, jak pułapki, oszustwa, dezinformacja” i inne sztuczki.

„Ostatecznym testem gry jest granie przeciwko komuś tak silnemu jak ty i próba przechytrzenia go lub pokonania w zależności od stylu gry” – mówi.

Pętla śmierci. Źródło: Arkane Studios

Julianna może być również kontrolowana przez sztuczną inteligencję, aczkolwiek grając jako Colt, można się też ukryć lub wydobyć z mapy. Jednak istnieje również ogromna zachęta do zabicia Juliany, ponieważ może ona upuścić bardzo rzadkie łupy, w tym potężną broń, ulepszenia energii i Residuum, zasób używany do przechowywania broni i umiejętności przez pierścienie podczas śmierci.

Baccaba potwierdziła również, że granie Julianą jest trybem opcjonalnym, więc nie ma żadnych postępów w kampanii. Zachętą, oprócz grania jako osoba przeciwnika, jest „baw się z tego, twórz wspaniałe, ciekawe i zapadające w pamięć historie z innymi graczami, a przy tym wyglądaj fajnie”.

READ  Ta kula o wartości 400 USD wykorzystuje technologię pojazdów autonomicznych, aby pomóc osobom niedowidzącym

Pętla śmierci Został wydany na PS5 i PC 10 września.

w innym miejscu, wieczne męki Otrzymuje korektę 6,66 تصحيح, który wprowadza nowy tryb Hordy.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *