Nowy telefon Sony Xperia zostanie zapowiedziany 26 października

Dział mobilny Sony był dość cichy, odkąd wypuścił Xperię 1 III pod koniec sierpnia – w końcu udostępnił Xperię 5 III w sklepach i po cichu zaprezentował Xperię 10 III Lite w Japonii. Ale teraz jest zaskakujący znak aktywności.

26 października, czyli za dwa tygodnie we wtorek, pojawi się nowa zapowiedź produktu Xperia. Co Sony ogłosi? Marka Xperia jest wyraźnie z przodu i na środku.

Ale na telefony Mark IV jest za wcześnie, ponieważ Qualcomm nie ujawnił jeszcze nowego chipsetu Snapdragon. Ponadto seria Mark III została dopiero niedawno wprowadzona na rynek. W takim razie przeciętny opiekun? Jest to możliwe, ale jak pokazuje skromne ujawnienie 10 III Lite, przeciętni strażnicy nie są przyczyną dużego i wesołego wydarzenia.Sony Xperia ma ekscytującą zapowiedź produktu zaplanowaną na 26 października

Więc zostaliśmy drapiąc się po głowach. Oczyściliśmy poprzednie doniesienia o pionie mobilnym Sony, ale nie ma żadnych plotek o nadchodzących telefonach. Firma jest zajęta PlayStation, słuchawkami, bezlusterkowcami itp., ale nie ma nic wspólnego z nowym telefonem.

Cóż, za kilka tygodni będziemy robić coś, czego nie robiliśmy od dłuższego czasu — obejrzyj odsłonięcie telefonu, nie wiedząc o nim wszystkiego (tak nie będzie na przykład w przypadku Pixels, które są w najbliższy wtorek).

Źródło

READ  Mówi się, że Apple boryka się z ciągłymi opóźnieniami we wprowadzaniu iPada Pro

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top