Nowy wyciek twierdzi, że rząd Australii. Ocena GTA VI – prawda czy oszustwo?

Nowy wyciek twierdzi, że rząd Australii.  Ocena GTA VI – prawda czy oszustwo?

W Internecie pojawił się nowy przeciek, który twierdzi, że Grand Theft Auto 6 (GTA VI) jest oceniany przez australijski rząd.

Wycieki GTA 6 dostarczają graczom codziennej dawki pokusy (Rockstar Games)

Wydaje się, że gra, prawdopodobnie zatytułowana „Grand Theft Auto VI”, uzyskała ocenę MA15+ na oficjalnej stronie internetowej Australijskiej Komisji Klasyfikacyjnej.

Na stronie znajduje się również informacja, że ​​producentem gry jest Rockstar Games. To doprowadziło niektórych fanów do przekonania, że ​​wyciek może być prawdziwy i że oficjalne ogłoszenie może już wkrótce nastąpić.

Inni są jednak sceptyczni i uważają, że wyciek jest fałszywy. Przyjrzyjmy się wyciekłym ocenom GTA 6, które niedawno pojawiły się w sieci.

Przeczytaj także| Grand Theft Auto 6 spełnia nowe standardy graficzne, przewyższające poprzeczkę Red Dead Redemption 2

Na oficjalnej stronie Australijskiej Komisji Klasyfikacyjnej znajduje się strona poświęcona grze „Grand Theft Auto VI” z oceną MA15+. Na stronie podano, że premiera gry zaplanowana jest na 2 kwietnia 2023 r. Choć nie podano wielu szczegółów, firma produkcyjna określana jest jako „Rockstar Games”. To sprawiło, że niektórzy fani uwierzyli, że wyciekająca ocena GTA 6 może być prawdziwa. Wskazują, że podobny wyciek miał miejsce na początku tego roku, kiedy gra Rockstar z 2010 roku, Red Dead Redemption, została przemianowana w Korei Południowej.

W sierpniu oficjalnie ujawniono port gry na Nintendo Switch i PlayStation 4.

Jednakże na tej samej stronie znajdują się także inne recenzje GTA 6. Co więcej, istnieją zauważalne różnice pomiędzy rzeczywistymi recenzjami gier Rockstar Games a wersją, która wyciekła. Na przykład brak danych autora i wydawcy w wyciekłej ocenie Grand Theft Auto 6, w przeciwieństwie do włączenia „ROCKSTAR GAMES” na stronie z ocenami Red Dead Redemption 2 w tej samej witrynie, budzi wątpliwości co do autentyczności tej wyciekła ocena. , co sugeruje, że może to być co najwyżej element zastępczy.

READ  Fitbit po raz kolejny doświadczył awarii serwera

Przeczytaj także| Fani są podzieleni w sprawie ceny GTA VI. Ile gracze zapłacą za kolejną grę Grand Theft Auto?

Niektórzy fani wyrażają wątpliwości co do oceny MA15+, biorąc pod uwagę, że Grand Theft Auto 5 otrzymało od Australijskiej Komisji Klasyfikacyjnej ocenę 18+. Dopóki Rockstar Games nie przedstawi oficjalnego potwierdzenia nadchodzącej premiery, gracze nadal będą mogli cieszyć się dodatkowymi nagrodami w różnych trybach adwersarza w GTA Online i brać udział w wydarzeniach wprowadzonych w najnowszej cotygodniowej aktualizacji GTA Online.

„Ekscytująca wiadomość! Hindustan Times jest już dostępny na kanałach WhatsApp Zapisz się już dziś klikając w link i bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami!” Kliknij tutaj!

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *