Telefon Samsunga w samolocie zapalił się, zmuszając do awaryjnej ewakuacji

Telefon Samsunga w samolocie zapalił się, zmuszając do awaryjnej ewakuacji

że to To jest zgłaszane że to Samsung Wczoraj wieczorem w locie Alaska Airlines zapalił się smartfon. Po zbadaniu okazało się, że jeden z pasażerów… Galaktyka A21 Ładownia Alaska Airlines Flight 751 zapaliła się na międzynarodowym lotnisku Seattle-Tacoma. Było wystarczająco dużo ognia i dymu, że załoga pokładowa musiała rozpocząć ewakuację awaryjną.

Do tego wypadku doszło zaraz po wylądowaniu samolotu na lotnisku. Telefon spowodował mały pożar, a personel pokładowy musiał użyć gaśnic i worka do przechowywania baterii, aby „Telefon przestał palić.Jednak dymu było wystarczająco dużo, aby pasażerowie zostali ewakuowani przez dmuchane zjeżdżalnie i przewiezieni autobusem na lotnisko. Poinformowano, że telefon został tak poważnie uszkodzony, że nie można go rozpoznać. Na szczęście incydent załatwiono bardzo szybko i nikt nie został poważnie ranny.

Perry Cooper, rzecznik Port of Seattle, w e-mailu do Seattle Times, „Po wielu poszukiwaniach mogę powiedzieć, że telefon wypalił się nie do poznania. Jednak podczas rozmowy z funkcjonariuszem policji Seattle Port, pasażer zgłosił się na ochotnika, że ​​telefon to Samsung Galaxy A21. Ponownie nie byliśmy w stanie tego potwierdzić, patrząc na pozostałości urządzenia.

Wszystkie urządzenia z bateriami litowo-jonowymi stwarzają ryzyko pożaru i wybuchu i nie można tego uznać za problem z Galaxy A21, ponieważ jest to jednorazowe zdarzenie. Wiele z tych pojedynczych incydentów miało miejsce na przestrzeni lat z urządzeniami różnych marek. Jednak ten incydent może nam przypominać Słynny epicki Galaxy Note 7 Ponieważ wystarczająco dużo telefonów zapaliło się na całym świecie Samsung musiał całkowicie anulować telefon I Przyzwanie jednostek które zostały sprzedane.

 

  • Model: SM-A215U
  • Wymiary: Pasek: 163,7 x 75,3 x 8,9 mm
  • oferta: 6,5 cala / 165,10 mm PLS TFT LCD
  • PROCESOR: MediaTek MT6765
  • kamera: 16 megapikseli

„W Samsung bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Jesteśmy świadomi sytuacji i obecnie prowadzimy wnikliwe dochodzenie.”

Biuro Prasowe Samsung

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *