Nowy wysokiej klasy procesor graficzny Fenhua nr 1 od Innosilicon: GDDR6X, PCIe 4.0, HDMI 2.1

Innosilicon Technology ogłasza „Wysokowydajny procesor graficzny dla serwerów” wraz z wprowadzeniem karty graficznej Fenghua No.1.

Zobacz galerię – 3 zdjęcia

Nie ma szczegółowych specyfikacji dla procesora graficznego Innosilicon Technology Fenghua No. 1, ale będzie on miał zaawansowaną pamięć GDDR6X, obsługę PCIe 4.0 i łączność HDMI 2.1 z e-DisplayPort 1.4. Tylko NVIDIA używa go na wysokiej klasy procesorach graficznych, podczas gdy AMD używa zwykłej pamięci GDDR6.

Nie wiemy, ile pamięci GDDR6X będzie miał procesor graficzny Fenghua #1, ani przepustowość, z jaką będzie pracował, ale powinniśmy oczekiwać, że będzie to 21 Gb/s. Technologia Insilison wyjaśnia: „Procesor graficzny „Fenghua No. 1” to pierwszy w branży procesor graficzny oparty na technologii pamięci wideo GDDR6X o dużej przepustowości i najnowocześniejszych technologiach, takich jak chiplet Innolink”.

Nowy procesor graficzny Fenhua No. 1 High-end firmy Innosilicon: GDDR6X, PCIe 4.0, HDMI 2.1 08 |  TweakTown.com

Nie kupiłbyś jednego z nich w Best Buy i nie uruchamiał na nim Battlefield 2042, ponieważ jestem pewien, że przejdzie przez piekło z ograniczonym wsparciem API. Ale wkrótce zobaczymy.

Opatentowana w Chinach technologia niekopiowania fizycznego kodowania PUF, również łączy w jednym rdzeniu opracowane przez siebie technologie PCIe 4.0, HDMI2.1 i DP/DP, takie jak eDP 1.4. „Fenghua No. 1” to pierwszy lokalnie kompatybilny komputer stacjonarny 4K o wysokiej rozdzielczości z wysokowydajnym procesorem graficznym, obsługujący lokalne systemy operacyjne Linux, Android i Windows; Wsparcie dla popularnych platform graficznych, takich jak OpenGL / OpenGLES / OpenCL / Vulkan / DX; obsługa VR/AR/AI; Bezproblemowo obsługuje scenariusze aplikacji dla wielu użytkowników na poziomie centrum danych, takie jak wielokanałowe gry w chmurze, telefony w chmurze, biura w chmurze i komputery stacjonarne w chmurze. Udane wyjście taśmy „Fenghua No. 1” demonstruje silną moc i styl niskiego poziomu Inspur w niestandardowym rozwoju zaawansowanej technologii IP i GPU”.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top