NRL 2021, South Sydney Rabbitohs, Parramatta Eels, Dane Gagai i Alex Johnston strzelają hat-tricka w wielkim zwycięstwie

Cody Walker wysłał przypomnienie swoich talentów trenerowi Nowej Południowej Walii Bradowi Vettlerowi, kierując South Sydney do porażki 38-20 z Parramatta na Australia Stadium w sobotę, ale jego nadzieje mogą być pierwotnie w rękach eliminacji w National Football League po tym, jak był jedną z pięciu gwiazdek. Umieść raport.

Napastnicy z Souths, Cameron Murray, Parramatta Nathan Brown i Ryan Matterson również czekają z niecierpliwością na ich dostępność, aby wybrać bluesa, podczas gdy nadzieje Red Mahoney na debiut w Queensland mogą zależeć od panelu przeglądu meczu.

Murray jest szczególnym wyborem dla NSW po jego udanym powrocie po kontuzji kostki. Trener drużyny Souths, Wayne Bennett, przyznał jednak, że istnieją obawy, że można go wykluczyć z powodu niszczycielskiego ataku na Blake’a Fergusona.

Bennett powiedział, że najwyraźniej była miażdżycielem. – Teraz jest to w rękach sądownictwa i jeśli dostanie tydzień, będzie tęsknił za Origin, ale to nie wpłynie na południowe Sydney.

Locker miał rozdanie w pięciu z siedmiu prób dla swojej drużyny, gdy lewa krawędź Rabbitohsa zwiększała szanse na sprawdzenie Fergusona w NSW, a przeciwny skrzydłowy Alex Johnson strzelił hat-tricka, a Dane Gagai również dośrodkował w trzech próbach.

– Dobrze było wrócić po ostatnich dwóch tygodniach, mieliśmy złe starty i przeciwko dobrym drużynom zostaną za to ukarani – powiedział Jagai.

„Dzisiejszy wieczór był poświęcony oddaniu naszych fanów. Zawiedliśmy ich przez ostatnie kilka tygodni”.

Johnston, który podniósł swój sezon do 12, dodał: „Od jakiegoś czasu zbieram nagrody i cieszę się, że„ gagi ”również dostają trzy. Karmi mnie cały czas i jestem podekscytowany o tym dla niego ”.

Bennett pochwalił Johnstona, który był najlepszym strzelcem w zeszłym sezonie Premier League z 23 golami, a teraz jest tylko trzy za Joshem Addo Carrem z Melbourne.

READ  Bohater Springboks, Handre Pollard, wygwizdał po powrocie do Leicester Tigers: PlanetRugby

„Jest skrzydłowym” – powiedział Bennett. „To jest jego prawdziwa pozycja i wielu zawodników, którzy grają na skrzydłowych w dzisiejszych czasach, nie jest skrzydłowymi.”

– Dlatego sprawia, że ​​wygląda to tak łatwo i wdzięcznie. Addo Carr Wing i fajnie jest oglądać. Może grać na innych pozycjach, ale to dla niego najlepsza pozycja.

Powrót South Sydney do formy został przyćmiony przez przegraną 56-12 z Penrith w zeszłą niedzielę i przegraną 50-0 z Melbourne trzy tygodnie temu możliwymi stratami Lockera, Murraya, Mahoneya, Browna i Mattersona poza rozgrywkami.

Brown został dwukrotnie umieszczony w raporcie za swoją ucieczkę z drugiego wioślarza Walkera i Keona Kulamatanji, który był również rzekomą ofiarą niebezpiecznego sprawdzenia Mahoneya, podczas gdy Matterson został zaniedbany z powodu wysokiego strzału na Teveta Tatula.

Johnston ma kolejnego hat-tricka na stadionie Australia

Walker, który rywalizuje z Jackiem Wheatonem z Canberry i Jaromem Louai z Penrith o koszulkę NSW nr 6 lub miejsce na ławce wymiany, został zgłoszony jako poważny problem z piątym debiutantem Jacobem Arthurem.

Piąta Gwiazda, ósma, została zawieszona na początku tego sezonu za atakowanie Nicka Minnie z Canterbury, a także ukarana grzywną za popełnienie przewinienia w tym samym meczu.

Gdyby uciekł przed oskarżeniami, Walker nakarmiłby Fittlera do rozważenia, gdy jednoczy się z innymi aborygeńskimi współpracownikami Gagai, Johnstonem i Latrell Mitchell, aby terroryzować prawą obronę Parramatty, podczas gdy prostytutka Damian Cook również jest w najlepszej formie i musi zachować NSW. Koszulka nr 9.

Bennett powiedział o Walkerze: „Myślę, że nie potrzebują żadnych przypomnień. Myślę, że każdy, kto ogląda go tydzień po tygodniu, wie, jaki jest dobry”.

READ  Welling Park Rolls By Ware | Wiadomości, sport, praca

„Piąta to jego pozycja, ale jest piłkarzem i może grać na środku pola, jeśli musi lub jeśli musi.”

Cook otworzył wynik w drugiej minucie meczu, kiedy ścigał się od zwycięstwa Scruma w pobliżu passy Parramatty po tym, jak kapitan Els Clint Gutherson stracił piłkę w interferencji ze strony Walkera i wsparł Marka Nicholsa, gdy odbił rzut Adama Reynoldsa.

Walker następnie połączył się z Mitchellem, aby umieścić Johnstona w swojej pierwszej próbie w 10. minucie, ale próba kopnięcia Arthura przez Guthersona dała Anglikom promyk nadziei.

Gagay otrzymuje własną trylogię

Jednak Rabbitohs wykorzystali grzech drugiego wioślarza, Isaiaha Papali’iego, aby popełnić profesjonalny faul po próbie uratowania Guthersona na Taane Milne, prowadząc 20-6 w pierwszej połowie po próbie Gagai i Johnston.

Walker był twórcą obu prób, współpracując z Mitchellem, aby wykonać drugą próbę Johnsona w 31. minucie, a następnie rzucił podanie, aby Jagai strzelił gola na dwie minuty przed przerwą.

Kucharz wymykający się z scrumu

Jagai dostał drugą próbę w 46. minucie po podaniu Walkera po zwycięstwie w Scrumie, a duet doszedł do siebie w trzeciej próbie Johnsona w 61. minucie.

Aby nie być gorszym, Jagai zdobył hat-tricka sześć minut później, zanim Mika Seifu i Arthur strzelili dwie późne próby dla Węgorzy.