Oczekuje się, że Apple ID zostanie przemianowany jesienią tego roku

Oczekuje się, że Apple ID zostanie przemianowany jesienią tego roku

Wydaje się, że potencjalna zmiana marki Apple ID na „Konto Apple” została potwierdzona, a zmiana rzekomo pojawi się później w 2024 r. wraz z wersjami macOS i iOS 18.

Apple ID to termin używany do określenia kont w różnych usługach internetowych Apple, ale plotki wcześniej sugerowały, że zamiast tego stanie się prostszym „kontem Apple”. W niedzielnym raporcie stwierdzono to samo, co sprawia, że ​​zmiany wydają się jeszcze bardziej prawdopodobne.

Pisanie w trybie „włącz” wiadomości Do BloombergaMark Gurman pisze, że nazwa konta Apple zastąpi Apple ID w oprogramowaniu i na stronach internetowych Apple najwcześniej pod koniec 2024 roku. Zmiana ta najprawdopodobniej zbiegnie się z premierą nowej generacji systemów operacyjnych Apple, w tym iOS 18.

Gorman dodaje, że w Apple istnieje już zespół zajmujący się kontami Apple przed rozpoczęciem rebrandingu, który może w ciągu roku wycofać Apple ID. WWDC może być pierwszą okazją, kiedy Apple oficjalnie ogłasza tę zmianę, dając programistom czas na dostosowanie swoich aplikacji do nowego języka przed jesiennymi wydaniami.

Chociaż nie ma oficjalnego powodu rebrandingu, prawdopodobne jest, że Apple robi to, aby użytkownicy mogli łatwiej zrozumieć, co to jest po samej nazwie. Choć brzmi to prosto, będzie to zmiana, która wpłynie na nazwę, której Apple używa od ponad 20 lat.

Posiadanie dwóch zestawów raportów o zmianie sprawia, że ​​możliwość rebrandingu jest bardzo prawdopodobna. Nie ma jednak gwarancji, że Apple pociągnie za spust i wprowadzi zmianę, dopóki nie zostanie ona faktycznie wdrożona.

READ  Rodzina Pixel firmy Google dołącza do rewolucji w samonaprawianiu iFixIt

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *