OpenAI integruje najnowszy generator obrazów DALL-E 3 z aplikacją ChatGPT

OpenAI integruje najnowszy generator obrazów DALL-E 3 z aplikacją ChatGPT

OtwórzAILP Firma poinformowała dzisiaj, że jej najnowszy generator zamiany tekstu na obraz AI, DALL-E 3, jest teraz dostępny dla użytkowników ChatGPT Plus i Enterprise poprzez bezpośrednią integrację z aplikacją ChatGPT, a także wdrożyła różne środki bezpieczeństwa w celu ograniczenia szkodliwego modułu obrazującego Pokolenie.

Firma zaprezentowała DALL-E 3 w zeszłym miesiącu, mówiąc o różnych ulepszeniach, które dodała w porównaniu do swojego poprzednika, DALL-E 2. Dzięki DALL-E 3 użytkownicy mogą korzystać z ChatGPT, aby pisać dłuższe, bardziej opisowe podpowiedzi i kanały te w to.

OpenAI stwierdziło, że w porównaniu do DALL-E 2 nowy model może tworzyć obrazy, które są nie tylko ostrzejsze wizualnie, ale także ostrzejsze w szczegółach. „DALL-E 3 może niezawodnie renderować złożone szczegóły, w tym tekst, dłonie i twarze” – wyjaśniła firma w oświadczeniu. Post na blogu. „Ponadto szczególnie dobrze reaguje na polecenia panoramowania i szczegółowe, a także obsługuje współczynniki proporcji w poziomie i w pionie”.

Kolejną nową funkcją DALL-E 3 jest możliwość tworzenia tekstu i typografii osadzonych w tworzonych obrazach. Dzięki temu jest szczególnie przydatny dla tych, którzy chcą tworzyć treści biznesowe, takie jak materiały marketingowe lub inspiracje do projektów produktów, twierdzi OpenAI. Dodała, że ​​pod tym względem przewyższa wielu swoich konkurentów w zakresie generowania obrazów za pomocą sztucznej inteligencji, m.in. Firefly 2 firmy Adobe Inc. i Stabilna dyfuzja od Stability.AI Ltd.

Wkrótce po pierwszej zapowiedzi DALL-E 3 został on dodany do czatu Bing i generatora obrazów Bing firmy Microsoft Corp. Użytkownicy ChatGPT Plus i Enterprise mogą mieć dostęp dopiero teraz, ale przynajmniej będą traktowani priorytetowo, z możliwością tworzenia większej liczby obrazów niż zwykli użytkownicy i robienia tego szybciej.

W sprawie Bariery bezpieczeństwa OpenAI zostało wdrożone, a to wynika z raportów użytkowników Szkodliwe obrazy W World Trade Center jest przedstawiany jako SpongeBob SquarePants odpierający atak samolotów przypominających inne postacie.

READ  Kup Samsung Galaxy Buds 2 Pro za 230 USD na Hi-Fi Audio, jeśli masz odpowiedni telefon

„Korzystamy z wielopoziomowego systemu bezpieczeństwa, aby ograniczyć zdolność DALL E 3 do tworzenia potencjalnie szkodliwych obrazów, w tym zawierających przemoc, treści dla dorosłych lub treści nienawiści” – napisała firma. „Przeprowadzamy kontrole bezpieczeństwa monitów użytkownika i powstałych obrazów, zanim staną się one widoczne dla użytkowników. Współpracowaliśmy również z pierwszymi użytkownikami i ekspertami z czerwonych zespołów, aby zidentyfikować i wyeliminować luki w naszych systemach bezpieczeństwa, które pojawiły się dzięki nowym możliwościom modułowym. Na przykład pomogły nam opinie identyfikujemy przypadki skrajne do tworzenia treści. Grafika, np. obrazy o charakterze seksualnym, testuje zdolność modelu do tworzenia przekonujących obrazów wprowadzających w błąd.

Inne zabezpieczenia skupiają się na ograniczeniu możliwości DALL-E 3 do tworzenia treści w stylu żyjących artystów i portretów osób publicznych. Wreszcie podjęła także wysiłki, aby poprzez swoje obrazy zwiększyć reprezentację demograficzną.

Aby promować przejrzystość, OpenAI stworzyło stronę internetową prezentującą badania, które doprowadziły do ​​stworzenia DALL-E 3, wraz z klasyfikatorem obrazu, który może stwierdzić, czy obraz został utworzony za pomocą własnych narzędzi z dokładnością od 95% do 99%.

Zdjęcie: D-E3

Twój głos jest dla nas ważny i pomaga nam zachować wolność treści.

Jedno kliknięcie poniżej wspiera naszą misję zapewniania bezpłatnych, pogłębionych i odpowiednich treści.

Dołącz do naszej społeczności na YouTube

Dołącz do społeczności ponad 15 000 ekspertów #CubeAlumni, w tym dyrektora generalnego Amazon.com Andy’ego Jassy’ego, założyciela i dyrektora generalnego firmy Dell Technologies Michaela Della, dyrektora generalnego firmy Intel Pata Gelsingera oraz wielu innych znanych osobistości i ekspertów.

„TheCUBE jest ważnym partnerem w branży. Wy naprawdę jesteście częścią naszych wydarzeń i naprawdę doceniamy wasze przybycie i wiem, że ludzie również doceniają treści, które tworzycie” – Andy Jassy

Dziękuję

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *