Oto jak uzyskać nową aplikację Media Player dla systemu Windows 11 już dziś

ostatni rok, Microsoft nieumyślnie zaoferował nowe możliwości odtwarzania multimediów nad którym pracowała. Jednak niewiele o niej wiadomo, ponieważ jej zrzut ekranu pojawił się tylko w Internecie. Potem znowu w listopadzie Microsoft potwierdził istnienie nowej aplikacji „Media Player” dla systemu Windows 11i zaczęli ją udostępniać osobom na kanale deweloperskim.

Przewiń do przodu i wydaje się, że jest sprzeczne raporty Media Player został udostępniony niewtajemniczonym, ale ten raport nie udostępnia też żadnych łączy ze sklepu Microsoft Store do pobrania, więc albo nie wiedzą, albo nie byli w stanie potwierdzić dostępności poza kanałami Insider.

Wiemy tylko, że został ogłoszony Dev Channel Insiders w listopadzie, a Microsoft nie ogłosił żadnych dalszych informacji dotyczących dostępności. Wczoraj Microsoft Ogłoszenie dostępności kanału beta dla zaktualizowanego notebooka, która jest również wyłączną funkcją systemu Windows 11, ta aplikacja nie wyszła jeszcze ze stanu podglądu.

Ale nasi przyjaciele są więcej gax netto Znalazłem sposób na szybkie śledzenie dostępności Media Player w publicznej wersji systemu Windows 11, więc jeśli nie jesteś użytkownikiem wewnętrznym, nadal możesz zainstalować nowy Media Player, jeśli chcesz. Pamiętaj, że zastąpi to Groove Music w systemie Windows, więc fajnie byłoby stracić to ze względu na to.

Jak zainstalować odtwarzacz multimedialny

  • iść do https://store.rg-adguard.net/i wklej adres URL aukcji Microsoft Store dla Groove Music w polu tekstowym. Tutaj jest link:
  • https://www.microsoft.com/en-us/p/groove-music/9wzdncrfj3pt
  • Kliknij menu rozwijane po prawej stronie, które mówi RP, i wybierz Plik Szybko.
  • Kontynuuj, klikając przycisk zaznaczenia obok, a pojawi się długa lista linków. Znajdź nazwę pliku: Microsoft.ZuneMusic_11.2111.54.0_neutralny_~_8wekyb3d8bbwe.msixbundle Około 35 MB do pobrania.
Zrzut ekranu przesyłania pliku

Zauważalny: Pod poprawnym linkiem znajduje się podobny plik o numerze 54.70 i waży około 92MB. Nie pobieraj tej wersji, ponieważ nie można jej użyć do aktualizacji odtwarzacza multimedialnego.

Zainstaluj odtwarzacz multimedialny
  • Uruchom pobrany plik, a system operacyjny wyświetli wyskakujące okienko z pytaniem, czy chcesz zaktualizować Media Player. Kliknij przycisk aktualizacji, aby potwierdzić akcję i poczekaj na zakończenie procesu.
READ  Niedrogie podświetlenie telewizora Govee staje się duże

Menu Start (Wszystkie aplikacje) wyświetla aplikację jako Media Player, ale usługa Windows Search nie znajduje aplikacji i w rezultacie wyświetli stary program Windows Media Player. Ghacks zauważa również, że co dziwne, wyszukiwanie Groove Music wyświetla w wynikach nowy odtwarzacz multimedialny. Możemy tylko założyć, że indeks wyszukiwania nadal wskazuje na starszą wersję, ponieważ aplikacja Sklep korzysta z tego samego menu.

Zrzut ekranu odtwarzacza multimedialnego

Jedną z rzeczy, które mogą się spodobać użytkownikom, jest to, że Media Player w końcu poprawnie obsługuje napisy, najwyraźniej z naszych ograniczonych testów. Powyższy przykład miał zewnętrzny napis srt obok pliku multimedialnego.

To obejście nie działa w systemie Windows 10 i nadal nie jest jasne, czy aplikacja będzie również dostępna dla systemu Windows 10 w przyszłej aktualizacji, ale ponieważ aplikacja Groove została zastąpiona, można tylko założyć, że Media Player będzie obsługiwał stary system operacyjny.

Jako przypomnienie tego, co otrzymujesz, poniżej znajduje się podsumowanie nowych funkcji.

Microsoft zauważył, że nowa aplikacja została zaprojektowana z myślą o estetyce systemu Windows 11, dzięki czemu uzyskasz zaokrąglone rogi i inne elementy projektu związane z systemem operacyjnym.

Zrzuty ekranu nowej aplikacji Media Player dla systemu Windows 11

Inne funkcje promowane przez Microsoft to okładki albumów i „bogate zdjęcia wykonawców”, które będą widoczne w trybie pełnoekranowym, a także miniodtwarzacz. Rozważane są również skróty klawiaturowe i ulepszenia dotyczące ułatwień dostępu.

Stary Windows Media Player będzie na razie współistniał z nową aplikacją Media Player, jeśli wolisz z niej korzystać. Microsoft zauważył w listopadzie, że był świadomy problemów z odtwarzaniem treści przechowywanych w lokalizacjach sieciowych, chociaż byliśmy w stanie odtwarzać multimedia przez sieć dobrze, co może wskazywać, że najnowsza wersja to naprawiła. Firma Microsoft nie zobowiązała się jeszcze do publicznego wydania programu Media Player w systemie Windows 11 ani nie zapowiedziała, że ​​pojawi się on w systemie Windows 10.

READ  Zobacz, jak Google Pixel 6 Pro walczy z iPhonem 13 Pro Max w teście prędkości

źródło: gax

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top