Overwatch 2 zastąpi obecną grę w dniu premiery

Jak wcześniej rozumiano, Overwatch 2 zastąpi obecną grę w momencie premiery. Zasadniczo obecni właściciele Overwatch pobiorą plik łatki, a gra stanie się Overwatch 2 ze wszystkimi zmianami związanymi z trybem wieloosobowym. Na przykład gra zmieni się na format 5v5 i wprowadzi różne poprawki do balansu. Obiecany tryb kampanii PvE ma zostać uruchomiony w 2023 roku.

Wyjaśnienie nadeszło za pośrednictwem Reddit AMA. w Post od reżysera gry Overwatch 2Aaron Keeler stwierdził, że premiera gry 4 października oznacza początek wczesnego dostępu. Dodał: „Używamy terminu Wczesny dostęp, aby wskazać, że to dopiero początek wielu nowych rzeczy w grze”. Oryginalny plan wymiany Overwatch również pasuje do nowego modelu free-to-play. Większe aktualizacje zawartości będą pojawiać się sezonowo, co dziewięć tygodni, zgodnie z niedawno opracowanym planem działania Blizzarda. Sezon 1 będzie zawierał Sojourn i Junker Queen, a także nową mapę. Więcej informacji na temat uruchomienia gry znajdziesz w Przewodnik po GameSpot Wszystko, co wiemy o Overwatch 2 A Nasz wywiad z Aaronem Keelerem.

Teraz graj: Overwatch 2: Wielki wywiad

Wszelkie wiadomości dotyczące Overwatch 2 pojawiają się w kontekście zarzutów molestowania seksualnego i nadużyć, a także wysiłków związkowych dewelopera i wydawcy Activision Blizzard. Microsoft niedawno zgodził się uznać syndykat po przejęciu Activision Blizzard. W międzyczasie akcjonariusze głosowali za pozostawieniem prezesa Bobby’ego Kotika w zarządzie. Chociaż kilku pracowników wezwało do jego rezygnacji, wydaje się, że pozostanie na stanowisku do 2023 roku.

GameSpot może zarabiać prowizję od ofert detalicznych.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co jest wyświetlane na naszej stronie internetowej.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top