PAC-MAN świętuje 41. rocznicę …

PAC-MAN świętuje 41. rocznicę …

PAC-MAN świętuje 41. rocznicę, organizując różnorodne wydarzenia, w tym współpracę z San Francisco Giants oraz NBA.

Wydany w 1980 roku, Pac-Man W tym roku obchodzi 41. rocznicę, zapraszając fanów do ćwiczeń.

Bandai Namco, wydawca klasycznej gry zręcznościowej, ogłosił kilka działań i partnerstw w ramach 41. rocznica gry, Wydarzenie koncentruje się wokół tematu zdobycia # PAC-TIVE. Wydawca współpracował z Giants Enterprises, pionierskim ramieniem głównej drużyny baseballowej San Francisco Giants, oraz z National Basketball Association przy imprezach zachęcających fanów do udziału w zajęciach.

Związane z: Bandai Namco wypuszcza animację otwierającą Scarlet Nexus

Koncert został ogłoszony wraz z teledyskiem, wyreżyserowanym i wyprodukowanym przez WEiRDCORE, jako piosenka główna inicjatywy, napisana, wyprodukowana i wykonana przez artystę muzycznego Yaeji wraz z DiAN, która następuje po zeszłym roku. Teledysk z okazji 40-lecia DJ Kena Ishii.

Fani mogą zapisać się na Giant Race 2021RUN Series – całoroczny program fitness w San Francisco Giants skupiający się na baseballu i obejmujący wirtualne wyzwania oraz cztery wyścigi odbywające się w Scottsdale, Sacramento, San Jose i San Francisco. Uczestnicy programu otrzymają jeden z 12 ekskluzywnych przypinek, w tym przypinkę PAC-MAN „Dołącz do PAC” na maj. Wydarzenie można zarejestrować w Giant Race’s stronie internetowej.

Ponadto partnerstwo PAC-MAN z NBA będzie kontynuowane przez cały sezon 2020-21 PAC-MAN MobileFani będą mieli okazję zagrać w NBA All-Star Event przed NBA Playoffs, które będą obejmować 20 poziomów reprezentujących każdą drużynę w State Farm NBA Play-In Tournament i NBA Playoffs, a także potężne jednostki i karty związane z koszykówką. wypełnić album PAC-MAN. NBA Playoffs. Ponadto zostanie wydany inspirowany NBA sprzęt Pac-Man we współpracy z Junk Food, zawierający stroje dla wszystkich 30 drużyn NBA.

Bandai Namco zachęca również fanów do świętowania rocznicy, grając w niektóre z najnowszych tytułów PAC-MANA, w tym Bitwa w tunelu Mega Pac-Mana Dostępna wyłącznie na Stadia, można w nią grać za darmo z Stadia Pro. Pac-Man Waka Waka Dostępne dla niektórych Amazon Alexa i Pac-Man 99 Na Przełącznik Nintendo. Wszystkie trzy gry obracają się wokół tradycyjnej rozgrywki w PAC-MANA.

READ  Asus ulepsza swój telefon do gier ROG o szybszy procesor i kolorowy podświetlany ekran

Czytaj: Pac-Man 99: Wyjaśnienie każdej siły

Źródło: youtube

Spragniony spot telewizyjny Lokiego jest naprawdę głęboki


O autorze

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *