PAC-MAN świętuje 41. rocznicę …

PAC-MAN świętuje 41. rocznicę, organizując różnorodne wydarzenia, w tym współpracę z San Francisco Giants oraz NBA.

Wydany w 1980 roku, Pac-Man W tym roku obchodzi 41. rocznicę, zapraszając fanów do ćwiczeń.

Bandai Namco, wydawca klasycznej gry zręcznościowej, ogłosił kilka działań i partnerstw w ramach 41. rocznica gry, Wydarzenie koncentruje się wokół tematu zdobycia # PAC-TIVE. Wydawca współpracował z Giants Enterprises, pionierskim ramieniem głównej drużyny baseballowej San Francisco Giants, oraz z National Basketball Association przy imprezach zachęcających fanów do udziału w zajęciach.

Związane z: Bandai Namco wypuszcza animację otwierającą Scarlet Nexus

Koncert został ogłoszony wraz z teledyskiem, wyreżyserowanym i wyprodukowanym przez WEiRDCORE, jako piosenka główna inicjatywy, napisana, wyprodukowana i wykonana przez artystę muzycznego Yaeji wraz z DiAN, która następuje po zeszłym roku. Teledysk z okazji 40-lecia DJ Kena Ishii.

Fani mogą zapisać się na Giant Race 2021RUN Series – całoroczny program fitness w San Francisco Giants skupiający się na baseballu i obejmujący wirtualne wyzwania oraz cztery wyścigi odbywające się w Scottsdale, Sacramento, San Jose i San Francisco. Uczestnicy programu otrzymają jeden z 12 ekskluzywnych przypinek, w tym przypinkę PAC-MAN „Dołącz do PAC” na maj. Wydarzenie można zarejestrować w Giant Race’s stronie internetowej.

Ponadto partnerstwo PAC-MAN z NBA będzie kontynuowane przez cały sezon 2020-21 PAC-MAN MobileFani będą mieli okazję zagrać w NBA All-Star Event przed NBA Playoffs, które będą obejmować 20 poziomów reprezentujących każdą drużynę w State Farm NBA Play-In Tournament i NBA Playoffs, a także potężne jednostki i karty związane z koszykówką. wypełnić album PAC-MAN. NBA Playoffs. Ponadto zostanie wydany inspirowany NBA sprzęt Pac-Man we współpracy z Junk Food, zawierający stroje dla wszystkich 30 drużyn NBA.

Bandai Namco zachęca również fanów do świętowania rocznicy, grając w niektóre z najnowszych tytułów PAC-MANA, w tym Bitwa w tunelu Mega Pac-Mana Dostępna wyłącznie na Stadia, można w nią grać za darmo z Stadia Pro. Pac-Man Waka Waka Dostępne dla niektórych Amazon Alexa i Pac-Man 99 Na Przełącznik Nintendo. Wszystkie trzy gry obracają się wokół tradycyjnej rozgrywki w PAC-MANA.

READ  Google Pixel 6 - dlaczego tak się martwię, że Google się gubi

Czytaj: Pac-Man 99: Wyjaśnienie każdej siły

Źródło: youtube

Spragniony spot telewizyjny Lokiego jest naprawdę głęboki


O autorze

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top