Pepsodent wprowadza na rynek program „Behind Every Smile Indonesia”, będący wyrazem wytrwałości na przestrzeni dziesięcioleci

Pepsodent wprowadza na rynek program „Behind Every Smile Indonesia”, będący wyrazem wytrwałości na przestrzeni dziesięcioleci

Indonezyjska marka produktów do pielęgnacji jamy ustnej Pepsodent, należąca do Unilever Indonezja, we współpracy z agencją kreatywną MullenLowe Lintas Indonesia, zaprezentowała swoją najnowszą kampanię „Za każdym uśmiechem w Indonezji”, ukazującą transformacyjną moc uśmiechu w trudnych czasach. Ta kampania podkreśla trwające od kilkudziesięciu lat zaangażowanie Pepsodent w eliminowanie chorób zdrowotnych i zapewnianie powszechnego dostępu do usług stomatologicznych, odzwierciedlając cel jej marki.

Historie te podkreślają, jak społeczności jednoczą się dzięki sile zdrowia zębów, co znajduje odzwierciedlenie w uśmiechach, pokonywaniu przeszkód i szerzeniu radości.

Jedna z takich historii przedstawia starszą panią, która zainspirowana promiennym uśmiechem i życzliwością dzieci w wieku szkolnym przetrwała trudne czasy, aby utrzymać swój mały sklepik otwarty. Inny przedstawia rybaka na odludziu, zachęconego wsparciem społeczności i przybyciem zespołu Pepsodent oferującego bezpłatne kontrole dentystyczne i ochronę jamy ustnej.

Distia Taruru Endri, dyrektor ds. higieny jamy ustnej i marketingu profesjonalnego w Unilever Indonesia, podkreśliła zdecydowane zaangażowanie Pepsodent w eliminowanie chorób zdrowotnych i zapewnianie Dostęp do zdrowia zębów dla wszystkich.

Powiedziała: „Pepsodent mocno wierzy w znaczenie każdego uśmiechu i zasadniczą rolę, jaką odgrywa w naszym życiu Bez względu na wyzwania, takie jak zły stan zdrowia jamy ustnej czy trudne czasy, od 90 lat niezmiennie angażujemy się w tworzenie uśmiechów, które promieniują zdrowiem i nadzieją , Pepsodent działa w Vanguard, promuje zdrowszy uśmiech i wzmacnia pozycję społeczności, dlatego mamy zaszczyt kontynuować tę podróż, aby zdrowie zębów było dostępne dla wszystkich.

Jako największy opiekun higieny jamy ustnej, Pepsodent zapewnił już edukację w zakresie zdrowia jamy ustnej ponad 25 milionom dzieci w Indonezji. W 2024 roku Pepsodent kontynuuje kampanię „Zdrowy uśmiech w Indonezji”, oferując edukację w zakresie opieki stomatologicznej na czczo i usługi teledentystyczne, których celem jest promowanie zdrowia zębów i jamy ustnej dwóch milionów dzieci i uczniów w szkołach w całym kraju.

READ  Rozwiązania szerokopasmowe MediaTek 5G obsługują nową zaawansowaną integrację AI z Zyxel Communications

Pelamia Agustina, dyrektor ds. rozwoju MullenLowe Lintas w Indonezji, podkreśliła rolę Pepsodentu jako długoterminowego partnera Indonezyjczyków, zgodnie z jego wizją eliminowania chorób zdrowotnych i zapewniania wszystkim usług w zakresie zdrowia zębów.

„Od 90 lat Pepsodent wspiera Indonezyjczyków, wzbogacając ich życie i wzmacniając prawdziwe więzi” – powiedziała „Te historie o solidarności społecznej podkreślają zaangażowanie marki w podnoszenie na duchu społeczności i promowanie zdrowia jamy ustnej dla wszystkich W kampanii świętujemy dziedzictwo misji Pepsodent, polegającej na wprowadzaniu wymiernych zmian w życiu zwykłych Indonezyjczyków, umożliwiając im stawianie czoła wyzwaniom z pewnością siebie i promiennym uśmiechem”.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *