Picoo to bezekranowa konsola do gier przeznaczona dla dzieci

Programy edukacyjne Picoo stworzyło nową konsolę do gier wideo… swego rodzaju. Nazwana na cześć samej firmy, Picoo to „bezekranowa” konsola do gier, która ma nadzieję, że dzieci będą przebywać na świeżym powietrzu.

Konsola wygląda jak plik Konsola PlayStation Move. Jest to jednoręczny pilot z paskiem na nadgarstek i świecącą lampką pokrytą na jednym końcu przezroczystym plastikiem. Nie posiada żadnych przycisków poza włącznikiem/wyłącznikiem. Zamiast tego do odtwarzania używa głośnika, akcelerometru i wibracji.

System nie wymaga żadnego połączenia online, aby z niego korzystać, chociaż gracze będą musieli pobrać aplikację mobilną, aby go początkowo skonfigurować. Wchodzi w interakcję z innymi urządzeniami Picoo za pośrednictwem sieci radiowych i gra w gry, skanując karty. Jego bateria działa do czterech godzin i tyle samo czasu zajmuje jej ładowanie.

Jak więc gry działają na kontrolerze bez ekranu lub przycisków? Zestaw Picoo zawiera pięć gier, od Whack-a-mole po Hide & Seek. Picoo wykorzystuje dźwięk, wibracje i sterowanie ruchem do symulowania podstawowych czynności, takich jak uderzanie w kreta. Inne przykłady to Lightning Bolt, w którym gracze muszą podnosić bełty za pomocą Picoo, oraz Zombierun, gdzie gracze biegają w poszukiwaniu zombie.

Picoo to koncepcja stworzona z myślą o fitnessie dzieci. Konsola została zaprojektowana tak, aby była wszechstronna, ponieważ może mierzyć trudność gry na podstawie odkrytego poziomu biegłości gracza. W przypadku gier zespołowych Picoo automatycznie łączy graczy, aby uniknąć klasycznej sytuacji szkolnej, w której ostatecznie wybierane jest najmniej popularne dziecko.

Troje dzieci grających w karty pico.

a Grupa dla początkujących Picoo Kosztuje 250 USD i obejmuje cztery konsole i pięć gier. Zestawy edukacyjne i profesjonalne przeznaczone do użytku szkolnego kosztują 1449 USD i są dostarczane z 12 konsolami i ośmioma grami na początku, z 12 dodanymi z czasem. Osoby posiadające zestaw startowy mogą zakupić dodatkowe gry już od 5 USD za sztukę.

READ  Bezprzewodowe słuchawki douszne Jabra są jak dotąd najtańsze

Chociaż nie jest to PS5 (i można go dokładniej sklasyfikować jako grę niż konsolę), Picoo to urocza koncepcja, która może ostatecznie zachęcić małe dzieci do wyjścia z domu. zagraj w kilka gier na zmianę.

Rekomendacje redaktorów
Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top