Pierwsze spojrzenie: zmiany w listach odtwarzania w Rocket League | Liga Rakietowa®

Pierwsze spojrzenie: zmiany w listach odtwarzania w Rocket League |  Liga Rakietowa®

Witam wszystkich!

Chcieliśmy dać wam wgląd w niektóre nadchodzące zmiany Liga Rakietowa Uruchom listę Następny sezon.

Na początek playlista została ulepszona po raz pierwszy od czasu, gdy Rocket League stała się darmowa w 2020 roku. Każde podmenu będzie miało nowy kwadratowy wygląd i uproszczony układ, który pomoże zarówno starym, jak i nowym graczom poruszać się po menu . Obsługa menu jest łatwiejsza i szybsza.

Nie jest to wersja ostateczna – jedynie w celu wyjaśnienia.

Wraz z nowym wyglądem zmieniamy lokalizację niektórych list odtwarzania online i innych trybów na nowej liście odtwarzania. Łączymy listy odtwarzania rywalizacji i listy odtwarzania trybów dodatkowych w nową konkurencyjny Karta, dzięki której możesz stać w kolejce aż do sześć Różne konkurencyjne playlisty jednocześnie. Spełniając długotrwałe zapotrzebowanie społeczności, w końcu będziesz mógł jednocześnie ustawić się w kolejce do trybów takich jak standardowy 3 na 3 i obręcz 2 na 2.

W ramach tej fuzji w każdym sezonie będziemy na zmianę rywalizować z Dniem Śniegu i Dropshotem. W następnym sezonie będzie konkurencyjny dzień na śniegu, a dzień po nim będzie konkurencyjny dzień na śniegu i tak dalej.

Nowa playlista 2023 – Karta konkursowa

Nie jest to wersja ostateczna – jedynie w celu wyjaśnienia.

Nadchodzą duże zmiany nieoficjalny Karta również, w tym dwie nowe Playlisty zręcznościowe. Będą się one zmieniać co tydzień w dodatkowych trybach, takich jak Heatseeker, Spike Rush, Rocket Labs i wiele więcej! Dropshot i Snow Day pojawią się także w turnieju Arcade, gdy jedna z list odtwarzania rywalizacji nie będzie aktywna, więc spodziewaj się pojawienia się Dropshot w następnym sezonie.

Wraz z tymi nowymi listami odtwarzania Chaos 4 na 4 ewoluuje w nową grę Playlista na dużą imprezęna zmianę co tydzień pomiędzy Chaosem 4 na 4 a Knockoutem.

Nowa playlista 2023 – zwykła karta

Nie jest to wersja ostateczna – jedynie w celu wyjaśnienia.

Tryb wystawy, tryb sezonu i mapy warsztatu będą teraz niezależne grać offline Karta i nowa Specjalny mecz Karta posiada opcje Private Match i LAN Match. ćwiczenie Zawiera te same opcje, które znasz i lubisz, tylko w odświeżonym wyglądzie.

READ  Pokemon Go An Instinctive Hero Specjalne badania i nagrody

Na koniec wprowadzamy dodatkowe zmiany poprawiające jakość życia playlisty:

  • Możesz dołączyć do istniejącego meczu prywatnego bezpośrednio z treningu lub meczu offline.

  • Załaduj i uruchom inną mapę warsztatu, gdy już jesteś na mapie warsztatu.

  • Kiedy jesteś w drużynie, możesz teraz zobaczyć swoją rangę, nawet jeśli nie jesteś jej przywódcą.

Chociaż obejmuje to wszystko, czego można się spodziewać w nadchodzącym sezonie, nie zakończyliśmy jeszcze zmian i dodatków do playlisty. Naszym celem na pierwsze miesiące 2024 roku jest zapewnienie wam większego wpływu na to, które tryby pojawią się na playliście Arcade, o czym będziemy więcej mówić w nowym roku.

Oprócz nowych i różnych sposobów gry aktywnie pracujemy nad innymi ulepszeniami jakości życia, które dotyczą ważnych tematów zorientowanych na społeczność, w tym ulepszeniami smurfingu i trybu umiejętności. Wkraczamy w nadchodzący sezon Rocket League i ekscytujący sezon świąteczny. Spodziewajcie się, że w 2024 roku dowiemy się więcej o tych zmianach i ulepszeniach. Dziękujemy wszystkim!

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *