Plotki głoszą, że tani iPad 9. generacji zadebiutuje dziś na imprezie Apple’a

Nowa plotka sugeruje, że Apple może wydać zaktualizowaną dziewiątą generację od linii bazowej IPAD Później dzisiaj, w ramach kilku zapowiedzi nowych produktów podczas wydarzenia „Nadawanie w Kalifornii”.


według Konto WeiboPanda jest Łyse, kto udostępnił informacje dotyczące iPhone 13 Terminy zamówień w przedsprzedaży W przeszłościApple planuje wypuścić nowego iPada 9. generacji podczas dzisiejszego wydarzenia lub być może później.

Nowy iPad‌, jak Poprzednio wspomnianeOczekuje się, że będzie wyposażony w 10,5-calowy wyświetlacz, lepszą wydajność i podobnie jak obecny model, ma być dostosowany do studentów i klientów, którzy chcą niedrogiego iPada‌.

Wydarzenie ma zatytułować „iPhone 13”, Apple Watch Series 7Być może trzecie pokolenie AirPods. Chociaż jest prawdopodobne, że produkty te zostaną zaprezentowane podczas samego wydarzenia, Apple może zdecydować się na wprowadzenie innych produktów za pośrednictwem komunikatów prasowych.

Bloomberg Mark Gorman wskazał w tym tygodniu, że Apple planuje drugie wydarzenie tej jesieni Skoncentruj się tylko na iPadzie i Macu. iPad dziewiątej generacji to jedna z aktualizacji iPada spodziewanych przed końcem roku. Druga aktualizacja jest nowa i przeprojektowana iPad mini, jest najważniejszą aktualizacją, co sprawia, że ​​można sobie wyobrazić, że Apple poświęci swoje ostatnie wydarzenie iPadowi mini ‌, jednocześnie wypuszczając dodatkową dużą aktualizację ‌iPad‌ wcześniej.

Jak wspomniano według witryny Apple Track Wcześniej dzisiaj, obecna ósma generacja iPada nadal nie jest dostępna w wielu amerykańskich sklepach detalicznych. Braki iPada zaczęły pojawiać się w zeszłym tygodniu. Istnieje wiele produktów Apple, w tym Mac, iPhone i iPad Obecnie cierpi na niedobór Ze względu na ciągły niedobór żetonów.

Niezależnie od tego, czy nowy iPad pojawi się podczas imprezy firmowej „California Streaming”, Apple wciąż ma wiele do przekazania. MacRumors będzie szczegółowo relacjonować wydarzenie Apple na naszych platformach, w tym blog na żywo na naszej stronie i tweety na żywo przez MacPlotkiLive na TwitterzeWięc pamiętaj, aby śledzić wszystko, co ogłosił Apple.

READ  Baidu współpracuje z Lenovo w ramach trzeciej umowy na smartfony AI w Chinach

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *