Plotki o AirPods 3: nowe słuchawki douszne Apple mogą jeszcze pojawić się w tym roku

Ta historia jest częścią Wydarzenie Apple, nasza pełna relacja z najnowszymi wiadomościami od Apple.

Chociaż AirPods nowej generacji firmy Apple nie pojawiły się obok iPhone 13 I Zegarek Apple 7 W zeszłym tygodniu Mark Gorman z Bloomberg powiedział, że AirPods 3 mogą nadejść przed końcem roku. W swoim ostatnim biuletynie Power On Gurman mówi, że AirPods 3 i Nowe modele MacBooka Pro Na drodze do przybycia później w 2021 roku. Poufne spekulacje Gurmana pojawiają się na piętach raportu DigiTimes, że AirPods 3 weszły do ​​masowej produkcji Powinna nadejść przed końcem tego roku.

Mówi się, że AirPods 3 są podobne do AirPods Pro i mają funkcję dźwięk przestrzenny Wsparcie, tak jak wszyscy AirPods Pro I AirPods Max.

Niektóre Poprzednie przecieki Zaproponuj AirPods 3 udostępnianie innych funkcji za 249 USD AirPods ProW zestawie krótszy wspornik, wymienne końcówki i mniejsze etui ładujące. wyciekły zdjęcia Wydaje się, że popiera te plotki. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o rzekomych AirPods 3.

Czytaj więcej: Każde ujawnienie na wrześniowym wydarzeniu Apple, w tym iPhone 13, odnowiło iPada Mini i Watch 7


Teraz graj:
Patrz na to:

Plotki o AirPods 3 rosną


5:20

AirPods 3 może bardziej przypominać AirPods Pro

Do tej pory mamy dwie generacje zwykłych słuchawek AirPods, długonożnych bezprzewodowych wkładek dousznych, które wystają z ucha. Ale lutowy wyciek… 52 głosy Twierdzi, że prezentuje wkładki douszne trzeciej generacji z krótszym trzpieniem, więc ogólnie wygląda bardziej jak AirPods Pro. Jednak, podobnie jak w przypadku standardowych AirPods, pąki na wyciekającym obrazie wydają się mieć otwartą konstrukcję bez silikonowych końcówek.

READ  Aktualizacja menedżera haseł Chrome pozwoli Ci ręcznie dodać dane logowania
airpods-3-leak-52audio.png

Wyciekły obraz rzekomo AirPods 3.

52 głosy

AirPods 3 mogą pożyczyć wymienne końcówki douszne z AirPods Pro, aby zapewnić lepsze dopasowanie niż obecne AirPods, które po prostu pozostają w uchu. Niektórzy użytkownicy stwierdzili, że zwykłe słuchawki AirPods mogą łatwo odpaść podczas podróży lub biegania, więc wskazówki mogą pomóc w zapewnieniu bezpieczniejszego dopasowania. Podczas gdy AirPods Pro mają klikalne trzonki, AirPods 3 mogą mieć powierzchnie dotykowe do interakcji z wkładkami dousznymi.

Użytkownik Twittera LeaksApplePro opublikował poniższy obraz, który wydaje się przedstawiać AirPods 3 w prawdziwym świecie. Wyglądają podobnie do obrazu udostępnionego przez 52audio, który pokazuje słuchawki z krótszymi nóżkami.

Wcześniej Raport Bloomberga Powiedział również, że AirPods 3 może mieć podobny projekt do AirPods Pro, dodając, że podstawowe AirPods stracą aktywną redukcję szumów. Jak dotąd nie jest jasne, czy AirPods 3 mają tryb przezroczystości, sposób kierowania dźwięków zewnętrznych, aby był bardziej świadomy otoczenia.

Czytaj więcej: 3 aktualizacje AirPods, które Apple wyprodukuje w tym roku

Czy AirPods 3 będą również obsługiwać dźwięk przestrzenny?

To jest powszechne. Wprowadzony po raz pierwszy wraz z wersją iOS 14 Na AirPods Pro i nowszych AirPods MaxI Dźwięk przestrzenny wykorzystuje akcelerometry i żyroskopy Aby zapewnić wirtualny efekt dźwięku przestrzennego podczas oglądania i słuchania obsługiwanych filmów lub programów telewizyjnych Muzyka na iPhonie lub iPadzie.

Raport 52audio wskazuje, że żywotność baterii pozostanie taka sama jak w przypadku AirPods drugiej generacji, łącznie około pięciu godzin. Sprawa będzie również obciążona dodatkową opłatą, tak jak teraz. Na zdjęciach, które wyciekły, wydaje się, że obudowa dzieli różnicę między kwadratowymi obudowami AirPods i prostokątnymi obudowami AirPods Pro.

airpody-2-2019-2

Oryginalna konstrukcja AirPods.

Oscar Gutierrez/CNET

Jeśli chodzi o jakość dźwięku, nie ma jeszcze jasnych szczegółów na temat tego, czego się spodziewać, chociaż prawdopodobnie nastąpi poprawa wierności w stosunku do zwykłych AirPods, w tym lepsza wydajność basów. Analityk Ming-Chi Kuo, który ma na koncie pogłoski o Apple, Wydano notatkę z powrotem w lipcu Twierdzenie, że AirPods 3 będą miały w pakiecie podobny system do AirPods Pro, co może oznaczać, że jakość dźwięku będzie porównywalna.

Można również bezpiecznie założyć, że funkcje AirPods i AirPods Pro, takie jak Quick Switch, pojawią się również w AirPods 3.

Kiedy pojawią się AirPods 3?

Jak wspomniano, AirPods 3 nie zostały ogłoszone na imprezie Apple’a 14 września, na której ujawniono iPhone 13, iPady i Apple Watch 7.

Od tego czasu szukamy nowych AirPods WWDC w czerwcu. Istnieje duża szansa, że ​​AirPods 3 zostaną wydane jesienią, prawdopodobnie już w październiku, a zwolennicy Apple również sugerują, że będzie Kolejne wydarzenie Apple w tym roku. Pogłoski od Gurmana i DigiTimes Przypuszczam też, że AirPods 3 może nadejść przed końcem roku.


Teraz graj:
Patrz na to:

1 rok z AirPods Pro


10:47

Chociaż miałoby sens, że AirPods 3 byłyby wycenione na 159 USD jako obecne AirPods, jeśli Apple nie zdecydowałby się na wersję z przewodowym etui do ładowania, nowe AirPods mogłyby kosztować 199 USD z ładowaniem bezprzewodowym jako jedyną opcją (jak w przypadku AirPods Pro). W niedawnej notatce dla inwestorów Kuo wskazuje, że AirPods 3 również mogą być Droższe Od swojego poprzednika Apple ma kontynuować sprzedaż AirPods 2 po ujawnieniu aktualizacji. Ale Kuo mylił się, zapowiadając AirPods 3 14 września i powinien był zauważyć, że za 199 USD będą one kosztować tę samą cenę, co obecne AirPods z etui do ładowania bezprzewodowego.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top