Ponownie uruchomiono Monster Rancher na PlayStation

Lata 90. były wspaniałym czasem pełnym POGS, klasycznego Nickelodeona i oczywiście ukochanych wirtualnych zwierzaków popkultury. Przenośne gry z matrycą punktową były praktycznie wszechobecne, nic więc dziwnego, że dokładniejsza i potężniejsza gra wideo do hodowli stworzeń, takich jak Pokemony Zrealizowany w Japonii na początku 1996 roku.

Podczas gdy właściciele Game Boya w Ameryce Północnej nie otrzymali lokalnego portu do 1998 roku, gracze PlayStation byli traktowani na ekskluzywnej platformie. Potworny ranczer (farma potworów w Japonii) w międzyczasie. Wspaniały cyfrowy symulator zwierzaka firmy Tecmo został wprowadzony na rynek w drugiej połowie 1997 roku i zawiera wiele PokemonyPodstawowy smak, w tym walka jeden na jednego, zbieranie potworów i grindowanie składające się z intensywnego treningu i levelowania. Lżejsza na tradycyjnych elementach RPG.

Co za zestaw naprawdę Potworny ranczer Niezależnie jednak od tego, jak wykorzystać nową technologię CD na PlayStation. Aby zdobyć nowe potwory, możesz odwiedzić świątynię w grze i wymienić Potworny ranczer Dysk z grą i przejdź na dowolną inną płytę CD, którą wybierzesz. Może to obejmować płyty CD z muzyką audio, płyty encyklopedii komputerowej, a nawet sampler AOL. Gra następnie zeskanuje twoją płytę CD i wykryje unikalnego potwora. W tamtych czasach było to absolutnie magiczne.

Niesamowita technologia CD na bok: KAN Potworny ranczer W istocie, Pokemony moda? Nie jestem pewien, czy ktokolwiek wie to na pewno, poza jego oryginalnym zespołem, który pewnie i tak by się do tego nie przyznał. Chyba nawet nie wiadomo, który tytuł technicznie wszedł w ewolucję jako pierwszy.

Wyraźnie, Pokemony Jako pierwszy wprowadził na rynek i stał się multimedialnym molochem, ale znamy go dzisiaj i Potworny ranczer, produkując anime i ciesząc się licznymi sequelami na wielu konsolach, ostatecznie zniknął w rodzaju wirtualnego zwierzaka. To znaczy do dziś.

Wcześniej tego ranka Koei Tecmo ogłosiło spodziewaną globalną reedycję obu PS1 Potworny ranczer Gry. Monster Rancher 1 i 2 DX Będzie dostępny na Nintendo Switch, iOS i Steam od 9 grudnia 2021 r. I nadszedł czas, ponieważ farma potworów Fani w Japonii mają dostęp do tych numerów już od kilku lat. Co dziwne, Dual Pack nie będzie dostępny na żadnej współczesnej platformie PlayStation.

Możesz sprawdzić oficjalny zwiastun poniżej, w którym producent wykonawczy serii, Kazumi Fujita, omawia, w jaki sposób wiadomości z mediów społecznościowych pomogły przekonać zespół do poruszenia nowego. Potworny ranczer Wersje dla reszty świata:

Według entuzjastycznego San Fujita, Monster Rancher 1 i 2 DX Potwory zostaną zbalansowane i „funkcje, które pozwolą ci grać również z graczami w Japonii”. Może to jakaś gra online? Inne ważne pytanie dotyczy funkcji przełączania płyt CD w oryginalnych grach z lat 90. i tego, jak może to przełożyć się na nasz nowoczesny świat cyfrowy.

Poprzez opis wideo:

Seria Monster Rancher została pierwotnie wprowadzona na rynek z unikalną funkcją, która pozwalała graczom używać fizycznych płyt CD do tworzenia potworów w grze, przy czym każda płyta CD zawierała unikalny identyfikator, który odradzałby innego potwora. Ta funkcja została ponownie uruchomiona w Monster Rancher 1 i 2 DX, umożliwiając graczom przeszukiwanie bazy danych w celu znalezienia żądanej płyty CD i stworzenia potwora z jej danych. Ciesz się przeszukiwaniem ogromnej bazy danych piosenek z całego świata i generowaniem potworów na podstawie Twojej ulubionej muzyki!

Więc chociaż nie będziesz w stanie zaciąć swojej starej, porysowanej wersji Nirvany Nie obchodzi Na konsoli Nintendo Switch, aby wyodrębnić nowego uroczego potwora, powinieneś być w stanie znaleźć „Smells Like Teen Spirit” w elektronicznej bazie danych i przejść stamtąd, ale w końcu zadziała. Nie tak ekscytujące, jak korzystanie z fizycznych nośników, ale przynajmniej próbują przenieść ten proces do obecnego krajobrazu Internetu / gier.

Ja na przykład nie mogę się doczekać ponownego wydania tego powrotu. ten Potworny ranczer Seria ta zajmuje szczególne nostalgiczne miejsce w moim sercu i chociaż oryginalne tytuły na PlayStation mogły się w tym momencie nie postarzać, nie mogę się doczekać, aby ponownie przeżyć wspomnienia o włamaniu się do ogromnej kolekcji płyt CD mojego ojca i z niepokojem przeglądając każdą płytę. Mogę dostać rękę.

READ  Zestaw słuchawkowy AR / VR, który podobno jest oparty na pobliskim iPhonie lub Macu, może być oparty na przetwarzaniu

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top