Ponownie uruchomiono Monster Rancher na PlayStation

Lata 90. były wspaniałym czasem pełnym POGS, klasycznego Nickelodeona i oczywiście ukochanych wirtualnych zwierzaków popkultury. Przenośne gry z matrycą punktową były praktycznie wszechobecne, nic więc dziwnego, że dokładniejsza i potężniejsza gra wideo do hodowli stworzeń, takich jak Pokemony Zrealizowany w Japonii na początku 1996 roku.

Podczas gdy właściciele Game Boya w Ameryce Północnej nie otrzymali lokalnego portu do 1998 roku, gracze PlayStation byli traktowani na ekskluzywnej platformie. Potworny ranczer (farma potworów w Japonii) w międzyczasie. Wspaniały cyfrowy symulator zwierzaka firmy Tecmo został wprowadzony na rynek w drugiej połowie 1997 roku i zawiera wiele PokemonyPodstawowy smak, w tym walka jeden na jednego, zbieranie potworów i grindowanie składające się z intensywnego treningu i levelowania. Lżejsza na tradycyjnych elementach RPG.

Co za zestaw naprawdę Potworny ranczer Niezależnie jednak od tego, jak wykorzystać nową technologię CD na PlayStation. Aby zdobyć nowe potwory, możesz odwiedzić świątynię w grze i wymienić Potworny ranczer Dysk z grą i przejdź na dowolną inną płytę CD, którą wybierzesz. Może to obejmować płyty CD z muzyką audio, płyty encyklopedii komputerowej, a nawet sampler AOL. Gra następnie zeskanuje twoją płytę CD i wykryje unikalnego potwora. W tamtych czasach było to absolutnie magiczne.

Niesamowita technologia CD na bok: KAN Potworny ranczer W istocie, Pokemony moda? Nie jestem pewien, czy ktokolwiek wie to na pewno, poza jego oryginalnym zespołem, który pewnie i tak by się do tego nie przyznał. Chyba nawet nie wiadomo, który tytuł technicznie wszedł w ewolucję jako pierwszy.

Wyraźnie, Pokemony Jako pierwszy wprowadził na rynek i stał się multimedialnym molochem, ale znamy go dzisiaj i Potworny ranczer, produkując anime i ciesząc się licznymi sequelami na wielu konsolach, ostatecznie zniknął w rodzaju wirtualnego zwierzaka. To znaczy do dziś.

Wcześniej tego ranka Koei Tecmo ogłosiło spodziewaną globalną reedycję obu PS1 Potworny ranczer Gry. Monster Rancher 1 i 2 DX Będzie dostępny na Nintendo Switch, iOS i Steam od 9 grudnia 2021 r. I nadszedł czas, ponieważ farma potworów Fani w Japonii mają dostęp do tych numerów już od kilku lat. Co dziwne, Dual Pack nie będzie dostępny na żadnej współczesnej platformie PlayStation.

Możesz sprawdzić oficjalny zwiastun poniżej, w którym producent wykonawczy serii, Kazumi Fujita, omawia, w jaki sposób wiadomości z mediów społecznościowych pomogły przekonać zespół do poruszenia nowego. Potworny ranczer Wersje dla reszty świata:

Według entuzjastycznego San Fujita, Monster Rancher 1 i 2 DX Potwory zostaną zbalansowane i „funkcje, które pozwolą ci grać również z graczami w Japonii”. Może to jakaś gra online? Inne ważne pytanie dotyczy funkcji przełączania płyt CD w oryginalnych grach z lat 90. i tego, jak może to przełożyć się na nasz nowoczesny świat cyfrowy.

Poprzez opis wideo:

Seria Monster Rancher została pierwotnie wprowadzona na rynek z unikalną funkcją, która pozwalała graczom używać fizycznych płyt CD do tworzenia potworów w grze, przy czym każda płyta CD zawierała unikalny identyfikator, który odradzałby innego potwora. Ta funkcja została ponownie uruchomiona w Monster Rancher 1 i 2 DX, umożliwiając graczom przeszukiwanie bazy danych w celu znalezienia żądanej płyty CD i stworzenia potwora z jej danych. Ciesz się przeszukiwaniem ogromnej bazy danych piosenek z całego świata i generowaniem potworów na podstawie Twojej ulubionej muzyki!

Więc chociaż nie będziesz w stanie zaciąć swojej starej, porysowanej wersji Nirvany Nie obchodzi Na konsoli Nintendo Switch, aby wyodrębnić nowego uroczego potwora, powinieneś być w stanie znaleźć „Smells Like Teen Spirit” w elektronicznej bazie danych i przejść stamtąd, ale w końcu zadziała. Nie tak ekscytujące, jak korzystanie z fizycznych nośników, ale przynajmniej próbują przenieść ten proces do obecnego krajobrazu Internetu / gier.

Ja na przykład nie mogę się doczekać ponownego wydania tego powrotu. ten Potworny ranczer Seria ta zajmuje szczególne nostalgiczne miejsce w moim sercu i chociaż oryginalne tytuły na PlayStation mogły się w tym momencie nie postarzać, nie mogę się doczekać, aby ponownie przeżyć wspomnienia o włamaniu się do ogromnej kolekcji płyt CD mojego ojca i z niepokojem przeglądając każdą płytę. Mogę dostać rękę.

READ  Apple prezentuje okulary Vision Pro VR w wygórowanej cenie

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *