Postapokaliptyczna gra cRPG Broken Roads wygląda jak australijski opad • Eurogamer.net

Na komputery i konsole trafi w przyszłym roku.

Wydawca Team17 i deweloper Drop Bear Bytes połączyli siły, aby w przyszłym roku wprowadzić na Steam i konsole australijską grę cRPG Broken Roads.

Broken Roads stawia przed graczami i towarzyszącą im drużyną maksymalnie pięć postaci, przemierzając „bogate w treść i mocno zaprojektowaną” futurystyczną wersję Australii Zachodniej, odwiedzając po drodze prawdziwe lokacje. To doświadczenie – jak potwierdzi szybkie spojrzenie na poniższy zwiastun – jest mocno inspirowane klasycznymi grami cRPG dla jednego gracza i zawiera mieszankę taktycznej walki turowej wraz z „tradycyjną i oryginalną” mechaniką RPG.

Istnieje „bezklasowy” system postaci, oferujący „praktycznie nieograniczone możliwości rozwoju” i coś, co Drop Bear nazywa kompasem moralnym. Jako rodzaj systemu moralności rozszerzonej, w którym wybory dialogowe i podejmowanie decyzji wpływają na – i są pod wpływem – skłonności filozoficzne postaci, ponieważ gra oferuje cztery ścieżki filozoficzne, z których każda ma swoje unikalne cechy: humanistyczna, utylitarna, makiaweliczna, i nihilistów.

Team17 prezentuje… na własnej skórze.

Deweloper wyjaśnia na początku przygody: „Graczom zadamy szereg pytań – kłótni moralnych – które określają ich pozycję wyjściową na kompasie. Decyzje podejmowane podczas gry zmienią ich skłonności filozoficzne i wpłyną na wybory, przyszłe misje i reakcje ludzi, których spotykają.”

tam Więcej informacji o kompasie moralnym I inne systemy więcej niż Blog deweloperski Drop Bear Byte, którą studio aktualizuje od końca 2019 roku. Więcej informacji na temat Broken Roads można spodziewać się w 2022 roku. na komputerze A niezidentyfikowane obecnie konsole są coraz bliżej.

READ  Po uaktualnieniu do systemu Windows 11 masz tylko 10 dni na powrót do systemu Windows 10

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top