Postapokaliptyczna gra cRPG Broken Roads wygląda jak australijski opad • Eurogamer.net

Na komputery i konsole trafi w przyszłym roku.

Wydawca Team17 i deweloper Drop Bear Bytes połączyli siły, aby w przyszłym roku wprowadzić na Steam i konsole australijską grę cRPG Broken Roads.

Broken Roads stawia przed graczami i towarzyszącą im drużyną maksymalnie pięć postaci, przemierzając „bogate w treść i mocno zaprojektowaną” futurystyczną wersję Australii Zachodniej, odwiedzając po drodze prawdziwe lokacje. To doświadczenie – jak potwierdzi szybkie spojrzenie na poniższy zwiastun – jest mocno inspirowane klasycznymi grami cRPG dla jednego gracza i zawiera mieszankę taktycznej walki turowej wraz z „tradycyjną i oryginalną” mechaniką RPG.

Istnieje „bezklasowy” system postaci, oferujący „praktycznie nieograniczone możliwości rozwoju” i coś, co Drop Bear nazywa kompasem moralnym. Jako rodzaj systemu moralności rozszerzonej, w którym wybory dialogowe i podejmowanie decyzji wpływają na – i są pod wpływem – skłonności filozoficzne postaci, ponieważ gra oferuje cztery ścieżki filozoficzne, z których każda ma swoje unikalne cechy: humanistyczna, utylitarna, makiaweliczna, i nihilistów.

Team17 prezentuje… na własnej skórze.

Deweloper wyjaśnia na początku przygody: „Graczom zadamy szereg pytań – kłótni moralnych – które określają ich pozycję wyjściową na kompasie. Decyzje podejmowane podczas gry zmienią ich skłonności filozoficzne i wpłyną na wybory, przyszłe misje i reakcje ludzi, których spotykają.”

tam Więcej informacji o kompasie moralnym I inne systemy więcej niż Blog deweloperski Drop Bear Byte, którą studio aktualizuje od końca 2019 roku. Więcej informacji na temat Broken Roads można spodziewać się w 2022 roku. na komputerze A niezidentyfikowane obecnie konsole są coraz bliżej.

READ  Oferty Razer z okazji Czarnego Piątku na rok 2023 obejmują aż do 70 procent zniżki na myszy, klawiatury i kamery internetowe do gier

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *