Praktyczne: Najważniejsze funkcje uśpienia iOS 15 dla iPhone’a [Video]

Każdego roku pojawiają się nowe wersje iOS z funkcjami, które przyciągają nagłówki, takie jak SharePlay i Focus. Podobnie co roku iOS zawiera subtelne ulepszenia, które raczej nie trafią na nagłówki gazet. W tym praktycznym filmie uważam, że górna część jest ukryta iOS 15 Znalezione funkcje. Upewnij się, że Subskrybuj nasz kanał YouTube Więcej zasięgu iOS 15 w nadchodzących dniach i tygodniach.

Chociaż niektóre z tych drobnych funkcji są pokazane w pliku Najważniejsze cechy iOS 15 Przegląd, większość to ulepszenia, których jeszcze nie pokazałem w publicznej wersji iOS 15. Oto pełna lista wszystkich funkcji uśpienia omówionych w tym filmie, wraz z krótkim komentarzem, dlaczego uważam, że każda funkcja jest przydatna.

tylne szkło powiększające

Szkło powiększające od lat jest podstawową funkcją systemu iOS, ale w niewytłumaczalny sposób zostało usunięte. Szkło powiększające powiększa obszar wokół wskaźnika, aby pomóc w precyzyjnym ruchu. Nie trzeba dodawać, że jest to jedna z funkcji iOS 15, którą ponownie witam z otwartymi ramionami.

Wideo: Najlepsze ukryte funkcje iOS 15 dla iPhone’a

sponsor: Zdobądź AirBuddy 2 – Pierwszych 100 widzów 9to5mac otrzymuje 20% zniżki!

Subskrybuj 9to5mac na YouTube, aby uzyskać więcej filmów

Wycisz powiadomienia dla poszczególnych aplikacji

Możesz teraz wyciszyć powiadomienia za pośrednictwem Centrum powiadomień dla poszczególnych aplikacji. Wystarczy przesunąć powiadomienie, wybrać opcje i wyciszyć je na godzinę lub cały dzień.

Zmień kolejność stron ekranu głównego

Możesz teraz szybko zmienić kolejność stron na ekranie głównym, przechodząc do trybu edycji i klikając punkty strony, aby przejść do edytora stron.

Usuń strony z ekranu głównego

W edytorze stron można teraz całkowicie usunąć ukryte strony ekranu głównego i wysłać wszystkie ich aplikacje do biblioteki aplikacji.

Obsługa przeciągania i upuszczania

iPadOS od kilku lat ma prawdziwą obsługę przeciągania i upuszczania, a użytkownicy iPhone’a mogą teraz dołączyć do zabawy. Spróbuj przeciągnąć obraz z aplikacji Zdjęcia do wątku Wiadomości lub przeciągnąć adres URL bezpośrednio z Safari do Notatek.

READ  Google Pixel 6 - dlaczego tak się martwię, że Google się gubi

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top