Premiera zwiastuna premierowego polowania o północy

Dzisiaj jest najnowszy i najwspanialszy dzień Magia: Zgromadzenie Stawia, Instrad: Polowanie o północyTeraz można zagrać po raz pierwszy. W szczególności kolekcja o tematyce wilkołaka jest dostępna w cyfrowych grach wideo Magia: Arena Zgromadzeń I Magia online Rozpoczyna się dzisiaj, podczas gdy rzeczywista wersja beta ma rozpocząć się jutro, 17 września. Pełna fizyczna premiera ma odbyć się na całym świecie 24 września. Aby uczcić premierę nowej kolekcji, Wizards of the Coast wypuściło zupełnie nowy zwiastun premierowy, który naprawdę wprowadza w nastrój.

„Noce stają się coraz dłuższe, a w przeddzień Święta Dożynek w cieniu czai się straszliwe niebezpieczeństwo” – czytamy w komunikacie prasowym. „Mając nadzieję oddalić nadchodzącą ciemność, wilkołak Arlene Cord szuka nieuchwytnego klucza Moonsilver, aby przywrócić równowagę na płaszczyźnie i chronić ludzką populację Ennistrade”.

Możesz sprawdzić nowe ogłoszenie o uruchomieniu dla Magia: Zgromadzenie’s Instrad: Polowanie o północy zestaw poniżej:

Jak zwykle z każdym Magia: Zgromadzenie Stawia, Instrad: Polowanie o północy Przedstawia lub przywraca szereg różnych mechanik. Tym razem nowe mechaniki obejmują cykl dnia i nocy, zdolności słów kluczowych w dzień i w nocy, niepokojące słowa kluczowe, zdolność sabatu słów, zdolność słowa kluczowego Rozkład, powrót zdolności słowa kluczowego Flashback, a także ewolucję w Dual Lands. Wśród nich cykl dnia i nocy wydaje się być najbardziej rozpowszechniony i ważny do obserwowania, ponieważ różne karty mogą przekształcić się w coś zupełnie innego, z nowymi zdolnościami i mechanizmami w zależności od pory dnia.

Jak wspomniano powyżej, Magia: Zgromadzenie’s Instrad: Polowanie o północy Zestaw ukaże się na całym świecie 24 września. Jak zwykle, w weekend 17 września pojawi się wersja beta. Ponadto jest wydany dla Magia: Arena Zgromadzeń I Magia online Od dzisiaj, 16 września, przed faktyczną premierą. Możesz sprawdzić Wszystkie nasze poprzednie relacje z Magia: Zgromadzenie Tutaj.

READ  Pixel 5a spadł do 349 USD w ramach wyprzedaży Google Fi w Czarny piątek

Co myślisz o nowym? Magia: Zgromadzenie Gotowe? Czy planujesz się z nią bawić? Magia: Arena Zgromadzeń? Powiedz nam w komentarzach lub skontaktuj się ze mną i napisz do mnie na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Mówiąc o wszystkich rzeczach związanych z grami!

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *